Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek csökkenti vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csökkenti vagy növeli az esélyemet egy fiúnál, az, hogy a bátyám a haverja?

Figyelt kérdés

A bátyám egyik haverja, és osztálytársa, nagyon bejön nekem, már lassan 1 éve. Sőt nem is bejön, hanem szeretem.

De valamiért nem közeledik felém. Gondoltam arra, hogy azért mert kellemetlen lenne neki a barátja húgával járni. Vagy csak egyszerűen nem tetszek neki. Viszont az jó, hogy néha át jön hozzánk( bátyámhoz).


Szerintetek nem lesz belőle semmi?

Vagy esetleg később?


( értem, hogy nem tudhatjátok, hogy be jövök-e neki, de az érdekel, hogy szerintetek a bátyám miatt nem lesz-e köztünk semmi.)



köszi a normális válaszokat!


15/L ( ő 16/F )


2010. nov. 22. 13:49
 1/8 anonim válasza:
csökenti
2010. nov. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Inkább a srácnak könnyíti meg a dolgát te feléd ha tényleg jó haverok.
2010. nov. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

huh, most kinek higgyek :)


Igen, egyébként nagyon jó haverok, azt hiszem még óvoda óta ismerik egymást.

2010. nov. 22. 14:08
 4/8 anonim ***** válasza:

Én hasonló helyzetben voltam évekkel ezelőtt (a fiú legjobb barátja volt testvéremnek), hosszú idő után összejöttünk, de aztán nem működött. Leginkább a helyzet furcsasága miatt, elvégre én éveken keresztül a barátja húga voltam csak. Másrészt utána is többnyire nálunk találkoztunk, mondanom sem kell, hogy ez mekkora hiba volt...

Ja, és az sem mellékes, hogy mivel már tudott rólam majdnem mindent, kimaradt a kellemes ismerkedős fázis:)

2010. nov. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

2. vok:


Nekem van egy húgocskám és a legjobb haverom szeretett bele a húgomba , és 2 éve vannak együtt, néha tanácsot adtam a srácnak ennyi.


Na??? Dettó helyzet nemde?


Persze ahány ember annyi fajta!

2010. nov. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszi szépen a válaszokat!

Igazából nem ismer annyira engem, csomó mindent nem tud rólam...

2010. nov. 22. 14:30
 7/8 anonim válasza:
sztem csökkenti, ha már olyan rég óta barátok akkor lehet h ő is a hugijának néz téged
2010. nov. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

mondom mi nem vagyunk olyan viszonyban. A bátyám a haverja és nem én...


Még beszélgetni sem szoktunk nagyon. Csak néha egy köszönés, meg ilyesmi.

2010. nov. 22. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!