Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tesztek olyankor ha hiányzik a párotok? (nagyon) De nem lehettek vele.

Figyelt kérdés
2009. jan. 13. 19:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
sírok :) az legalább oldja feszültséget.. és sajna távkapcsi,úgyh jó néhányszor eltörik a mécses :)
2009. jan. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Rossz nekem is nagyon.

Mert kéthetente találkozunk:(

2009. jan. 13. 19:16
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is távkapcsolatom van sajna. Ha nagyon hiányzik akkor írok neki egy sms-t vagy felhívom. Nem lesz jobb, de legalább tudja hogy gondolok rá. Ha itthon vagyok, és ő is gépnél van, akkor skype :)
2009. jan. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Milyen időnként találkoztok?
2009. jan. 13. 19:17
 5/16 anonim ***** válasza:
79%
Mi sajna elég ritkán (300 km),mondjuk most szilveszterkor náluk voltam egy hétig :) Meg az attól függ hogyha van valami,mondjuk szülinap,akkor megpróbálunk összehozni egy közös hétvégét. Ő dolgozik, én tanulok.. elég gáz :\ (első voltam)
2009. jan. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Nem beszélgetnénk msn-en?

Olyan jól esne.

2009. jan. 13. 19:22
 7/16 anonim ***** válasza:
70%

Ha fáj, hogy messze van, akkor a legjobb, ha megpróbálsz nem gondolni rá, bár ez ugysem fog sikerülni.

Én akkor valamivel lefoglalom magam, bár nekem ez sem megy most már.

Sírok, alszom, és álmodom bőven.

Egyébként meg csak addig vagy rosszul, míg nem látod.

Aztán majd megnyugszol.:)

2009. jan. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
73%
Én ilyenkor berakok valami szép zenét, becsukom a szememet, és elképzelem, hogy Vele vagyok. Felidézem, hogy milyen, amikor átölel, amikor megcsókol, amikor megnevettet... Bár mi nem távkapcsolatban élünk, de így is nagyon tud hiányozni. :)
2009. jan. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
70%
Ha csak meglátom az arcát sírni kezdek, mert ott van,de mégsem mellettem. Sms-t írok, vagy készítek neki vmi meglepit. Olvasgatok az interneten, hogy eltereljem a gondolataim...
2009. jan. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
38%
Én kiverem a farkam. Bár gondolom ennél romantikusabb és együtt érzőbb válaszokra számítasz. :P
2009. jan. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!