Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha igazán szeret a párod,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha igazán szeret a párod, ugye akkor is ugyanúgy szeretni fog, ha esetleg abban a pillanatban nem vagy a legszebb, nem vagy a csúcson, esetleg kócos a hajad, le van folyva a sminked. és még sorolhatnám?

Figyelt kérdés
2009. jan. 13. 18:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy igazán szerető pár igen. De sajna vannak, akik jobban adnak a külsőségekre...
2009. jan. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

én rettentően féltem pont ezek miatt. Főleg, amikor jöttek az első együttalvások.

De hidd el, ha Téged valaki igazán szeret, akkor fog a legédesebbnek, legaranyosabbnak találni, amikor reggel kócosan, álmosan rámosolyogsz.

Velem legalábbis így volt. Párom imádja amikor reggel még olyan kis nyomott vagyok, és álaltfigurás hálóingbe mászkálok, és reggelit csinálok neki..

2009. jan. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Pontosan! Ettől én is nagyon félek! Akkor tudja mindenki,hogy nézünk ki és hááát..:)
2009. jan. 13. 18:41
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom is talán ilyenkor imád a legjobban, amikor kis nyúzott vagyok vagy álmos, kócoshajú :) Teljesen odavan, és összevissza ölelget ^^ Persze mindig tetszem neki, de látod, nem szűnnek meg az érzései akkor sem, ha nem vagyok épp tip-top :) Szóval ezek miatt nem kell félned ;)
2009. jan. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
ha valaki tényleg Szeret, az nem akad fenn az ilyen külsőségeken, hogy milyen vagy smink nélkül, vagy ébredés után..stb :) hidd el, ugyanúgy fog imádni akkor is,ha épp nem vagy a toppon.. :)
2009. jan. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki igazán szeret, akkor "állarc" nélkül szeret a legjobban. Amikor reggel felkelsz, karikásak a szemeid, kócos vagy, nyűgös vagy... vagy amikor egy hosszú nap után mocskosan, kimerülten dőlsz az ágyba.

Ha valaki szeret egy kis különbséget sem veszel észre a viselkedése között, amikor bombázó vagy és amikor nem vagy épp a toppon. Max megdícsér hogy gyönyörű vagy :)

2009. jan. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"Az aki szép, az reggel is szép,

amikor ébred még ha össze is gyűrte az ágy..."

2009. jan. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!:)
2009. jan. 13. 19:02
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem imád nézni miközben alszom, és imádja amikor reggel felkelek és azt sem tudom hol vagyok:-) persze azért igyekszem adni magamra, de ha egy póló van rajtam ugyanúgy tetszem neki.
2009. jan. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is akkor szeretem a legjobban a feleségem, amikor épp nincs rajta semmi smink - vagyis amikor tényleg önmaga. :) Az az igazi.


Elvégre önmagáért szereti az ember a párját - nő is, férfi is. Ha meg nem, akkor ott valami nagyon nem stimmel, és valószínűleg érdemes mást keresni.


Amúgy meg jusson eszedbe a régi dal: "Az, aki szép, az reggel is szép, amikor ébred, még ha össze is gyűrte az ágy..."


:)

2009. jan. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!