Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet nála esélyem? Bővebben lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet nála esélyem? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Sziasztok. Tudom, hogy nagyon sokan tesznek fel ilyesmi kérdést, de nem igazán tudom megbeszélni senkivel ezt a dolgot. Kb. 2 hónapja megismerkedtem egy sráccal, és elég sokat találkozunk a közös társaság miatt. A problémám az, hogy fülig beleszerettem. Nagyon aranyos srác, és nagyon jó humora van, elég gyorsan egymásra hangolódtunk, jól telnek a közös programok.(nem kettesben.sajnos)A másik gond, hogy van barátnője. Mindig hallom, mikor telefonon beszélget vele,hogy mondja neki, nagyon szereti. Még nem jött velünk a barátnője, csak egyszer futottam vele össze. Lehet, hogy csak én érzem rosszul, és csak bemagyarázom magamnak, de olyan, mintha ő is vonzódna hozzám. Nagyon kedves velem. Másképp néz rám, mint a társaság többi tagjára. Meg megsimogatta az arcomat, megmasszírozott. Én 22 vagyok, ő pedig 20 éves. Nagyon férfias(számomra)magas,mackós, és ez nagyon tetszik benne. Nem az a nyeszlett fajta:D

Hogyan tudnák fényt deríteni arra, hogy valóban tetszem-e neki, de úgy, hogy ne legyen kínos a dolog, ha netán mégsem tetszenék?

Ne haragudjatok, a sok szövegért, de muszály volt írnom:)


2010. nov. 22. 05:20
 1/7 A kérdező kommentje:
Így végig olvasva kicsit kuszának tűnik, de nézzétek el, elég késő van már, vagy korán:)
2010. nov. 22. 05:22
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ami biztos az az , hogy tetszel neki, és ha nem lenne barátnője tuti le is feküdne veled!


De ezen kívül semmi más nem biztos!


Ha megkérdeznéd őt szerintem olyasmi lenne a válasza, hogy "háát barátnőm van de ezt te is tudod, és egy kalandnál több nem hiszem hogy lehetne ebböl, de az is lehet hogy igen"

Szóval ha már évek óta ismered és nem történt semmi akkor nem is fog ha csak 1-2 hónapja akkor bármi lehet, ha sokat találkoztok vagytok együtt akkor megismeritek egymást de egy biztos kapcsolatot nem mindenki hagy ott egy bizonytalanért.


Ajánlatos , akár egy buli keretén megismerhetnéd a barátnőjét, legyél vele jóba mint barátnők, hogy fel se merüljön benne h akarsz valamit a pasijától...

2010. nov. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak az idődet pazarlod rá. Ha van barátnője, és veled mégis félreérthetően viselkedik...Szerinted ha te lennél vele, akkor nem viselkedne ugyanígy más lányokkal? Téged ez nem zavarna?
2010. nov. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sok más nővel találkozunk egy-egy találkozás közben,meg van a társaságban is más lány, aki még csinosabb is nálam, de senki mással nem viselkedik úgy, mint velem.
2010. nov. 22. 20:44
 5/7 Kriszti83 ***** válasza:
Ha van barátnője, akit ráadásul szeret, akkor felejtős. Lehet hogy vonzódik hozzád, de szerintem várj a kezdeményezéssel amíg szabad lesz.
2010. nov. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
csak azért vonzodik mert... egy lánynak könnyü bepasiznia. de egy pasinak nehezebb be csajoznia minden alkalmat meg kelll fogni h legyen tartalékXD
2010. nov. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék addig kezdeményezni, ameddig megvan a barátnője. Abban reménykedek, hogy hátha összevesznek. Tudom,hogy rosszindulatú vagyok, de úgy érzem, én jobban illenék hozzá. Addig meg várok türelmesen.
2010. nov. 28. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!