Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párotok mer előttetek pukizni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párotok mer előttetek pukizni?

Figyelt kérdés

Az én barátnőm azt mondja nem szokott, sőt soha életében egyszer sem pukizott, így előttem sem fog.

Ez most igaz lehet?:)


2009. jan. 13. 18:23
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%
kb fel ev utan mert a parom(o fiu) elottem, en soha nem mertem volna, kb fel ev egyutteles utan mar annyira nincs tabu, hogy neha wc-n ul egyikonk es onnan dumalunk..
2009. jan. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam előtte,csak ha véletlen kicsúszik,de ő annál inkább,lépten-nyomon:)
2009. jan. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%

mi nem olyan régóta vagyunk együtt, neki már eccer kicsúszott, de mivel a nőiesség híve vagyok, ezért én megtartom az előszoba és wc területére eme nemes elfoglaltságot. persze, ha véletlenül kicsusszanna a kis galambocska sztem csak nevetnénk rajta egy jót, mert egyikőnk sem olyan finomkodó, h emiatt égne a pofánk egymás előtt.

na meg persze az is, h szeretjük egymást annyira, h ezt teljesen természetes dologként könyveljük el :D


végezetül 1 kis szösszenet:

-Te fiam! szartál már a csajnál?

-nem

-és fingtál már a csaj előtt?

-nem

-akkor ti nem is jártok! :p


erről ennyit :p

2009. jan. 14. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
90%
Mi évek óta együtt élünk, és nem szoktunk egymás jelenlétében. Ez szerintem illem kérdése. Jobb esetben más előtt sem szoktunk...
2009. jan. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:

:) hát jó sok válasz érkezett.

Szóval ha nem pukizik előttem a párom akkor nem is olyan mély a kapcsolat:) Ezt már én is hallottam, ezért is írtam ki a kérdést.

Amúgy már nemegyszer mondta, hogy ő soha életében nem pukizott, már majdnem el is hittem.

Hogyan vegyem őt rá??:D

2009. jan. 14. 09:12
 26/34 anonim ***** válasza:
100%

Nyomd meg egy kicsit a hasát :D

De csak finoman ;)

2009. jan. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%
en igyekszem viszafogni magam masok jelenleteben. 1 ideig a baratom is igy volt vele, de aztan eltanulta vkitol h ez vicces es h ok. ugyh azota nagy eloszeretettel durrogtat es meg fel is hivja ra a figyelmet. en nagyon nem szeretem, de nem erdekli, xte vicces :p (ha vkinek sikerult leszoktatni, irja meg:)
2009. jan. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
én lassan 1éve vagyok együtt a barátomal és együtt is lakunk!!én nagyon nem szeretek előtte de egyszer játcutunk és annyira nevetem hogy pukiztam egyet!!de végülés egy jó nevetés let belőle!!és ezel el lett felejtve az egéssz!!hisz emberi dolog!!
2009. jan. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%
Mi szoktunk egymás előtt, de az én párom már a férjem. És mindig jót nevetünk rajta. :d
2009. jan. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim válasza:
91%
na ez most olyan, volt, mint " Ti szoktatok böfögni a párotok előtt?" dehát ezek tök természetes dolgok!!!!
2009. jan. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!