Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párotok mer előttetek pukizni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párotok mer előttetek pukizni?

Figyelt kérdés

Az én barátnőm azt mondja nem szokott, sőt soha életében egyszer sem pukizott, így előttem sem fog.

Ez most igaz lehet?:)


2009. jan. 13. 18:23
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%
hmm csak férfiak:D
2009. jan. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%

Tsz...


Azokat se értem, akik ebből ügyet csinálnak. Tök természetes dolog, nincs mit takargatni rajta. Visszatartani nagyon egészségtelen, emiatt mosdóba rohangálni meg abszurd. El kell fogadni, lévén az egyik is csinálja, meg a másik is, nincs ebben semmi.

2009. jan. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
2 és fél éve vagyok együtt az imádott nővel, de még nem pukizott előttem, és természetesen én sem előtte. Ettől függetlenül a pukizás, a nagy WC-zés nem tabu téma nálunk, hiszen ez a legemberibb dolog.
2009. jan. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%
Én sem teszem a barátom jelenlétében, egyzser csúszott ki neki is véletlenül, mikor ott aludtam és félálomban volt,de észrevette,hogy oppá. Próbáltam úgy tenni,mint aki észre se veszi,megöleletem és mosolyogtam rajta,mert emberi dolog. És félálomban nagyon édesen megkérdezte, ugye nem fogsz elhagyni?-persze nem emlékezett rá másnap,de nagyon édes volt.
2009. jan. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ember alapból nem fingik direkt jó nagyokat a másik előtt. Kivéve az öcsém. :)
2009. jan. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%

Egy ismerősöm mondott egy vicceset, "Ide figyelj, lányom, komoly kapcsolatotok van?" Nagy pislogás... "Tudod ezt, lányom, onnan lehet tudni, hogy már mertek egymás előtt büfögni is meg fingani (bocsesz) is. Na? Szóval volt már puki?"

Először annyira meglepődtem, hogy legszívesebben a képébe tudtam volna nevetni :))) De így utólag elgondolkodtam rajta, hogy néha feszengtem, ha éppen ki akart szaladni... Persze fejben tökéletesen levezettem, hogy természetes emberi folyamat, gyakorlatban meg égett volna a fejem... :)

Néha csak kijön az, de nem okoz semmiféle konfliktust, csak sunyi mosolyokat :)) Most már nem érzem cikinek.

Komoly kapcsolatunk van !! :))

2009. jan. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
91%
Mi még versenyezni is szoktunk. Persze mindig nevetőgörcs lesz a vége.
2009. jan. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim válasza:
90%
Bölcs Salamon mondta vala, hangos fingnak nincsen szaga, de amelyik hangnélküli, annak szaga rendkívüli.
2009. jan. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
90%
Matyas kiraly mondta vala, hangos fingnak nincsen szaga. De amelyik sunyi, lapos , annak szaga irtozatos.
2009. jan. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem ez termeszetes dolog. Lany vagyok, de van hogy lepukizom a paromat. Marmint szagban :) neha poenbol meg versengunk is...foleg ha olyat fozok...pl bableves, lencse, kaposzta :) van hogy ejszaka ki kell szelloztetni a haloszobat.

Szerintem ez termeszetes dolog. Es mint elottem irtak, ez is lehet a kapcsolat meroje :) Nalunk eleg komoly a kapcsolat a pukik alapjan :)

2009. jan. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!