Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanál ebben az esetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanál ebben az esetben?

Figyelt kérdés
2010. nov. 21. 21:38
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

saját érdekedben szakíts - ha bírsz -. De komolyan. Túlságosan anyagias és az ilyen nőket kerülni kell. A fél világ pénzét elherdálnák. Melléd olyan kell, aki nem milliomosi familiből származik, megtanították neki, mi az a takarékoskodás, stb. és megbecsüli azt, amije van, nem pedig a máikat ócsárolja. Mindenkinek tud lenni nagy szája, de ha tenni kell az eredményért, az már más.

Sajnálatos, de ennél csak mélyebb vállságba fogtok kerülni.

2010. nov. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

családja tök rendes pedig, haverkodóak.



(megfogadtam pedig, hogy közelebbi csajt találok magamnak, dehát így jött össze.)

2010. nov. 21. 22:36
 23/32 errre ***** válasza:
-22:36-Igazad van!
2010. nov. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

ez van, mivel én a saját lábamon állok, bekell osztanom a pénzt.

ő nem tudja még értékelni a pénzt, mivel ő nem magát tartja el.

2010. nov. 21. 22:38
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

A lány mindig olyan dolgokért nyivákol neked, amihez pénz kell, nem?? Na már most vagy csak a pénzed kell vagy pedig hülye és nem fogja fel, hogy nincs és bánt téged...

Na már most, ha ennyire szeretne pl. pizzát kajálni veled édes kettesben, egyszer összedobná a pénzt rá, nem?

2010. nov. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 errre ***** válasza:
Akár ő is főzhetne ha éhes...neked még nem főzött?elkényeztetett pi.csa.
2010. nov. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Én szakítanék. Sőt, bele se kezdtem volna.
2010. nov. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:

főzött már rám, ha megvettem hozzá az alapanyagokat.


azt mondja, hogy jhaj ez elején fizessen csak mindent a pasi, merthogy a pasinak kell udvarolni, idővel majd fizet a csaj is. :O

2010. nov. 22. 10:29
 29/32 anonim ***** válasza:
Elkényeztetett ribanc.
2010. nov. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Ez durva:O

Nagyon hülyén képzeli el mi a barátommal úgy oldjuk meg,hogy akinek van az fizet:) Mondd el neki,hogy te egyedül vagy magadat tartod el fennt kel tartanod a házat a kaját a mosóport stb stb.. Ha nem érti meg hogy nincs akkor hagyjad a francba hidd el nem éri meg! Ha meg annyira sok pénze vn,hogy mindennap mc mozi stb.. akkor fizesen néha ő is

2010. nov. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!