Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanál ebben az esetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanál ebben az esetben?

Figyelt kérdés
2010. nov. 21. 21:38
1 2 3 4
 11/32 errre ***** válasza:
100%
Ilyen nekem is volt, hogy tudtam, hogy nincs pénze, én megértetted, de véletlen mondtam, hogy de jó lenne a mekibe menni, de nem direkt, nem szemétkednék vele. Én inkább főzök neki:)És nem panaszkodom, hogy nincs pénze, ugy szeretem ahogy van. Szóval biztos nem direkt mondta neked.
2010. nov. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 errre ***** válasza:
Mióta vagy vele? Mond meg neki, hogy most ez van, és kérdezd meg mit gondol erről, te kellessz neki vagy sem.
2010. nov. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

aha, engem is zavar hogy nem tudok neki mindent megadni amit szeretnék, dehát az anyagiak határt szabnak.


és erősen célozgat rá, hogy neki ez így nem jó... :O

2010. nov. 21. 22:21
 14/32 A kérdező kommentje:

1,5 hónapja.


az első fele tök jó volt, utána buktak ki a problémák. :S :O

2010. nov. 21. 22:22
 15/32 A kérdező kommentje:
a szexuális vonzalom abszolult megvan, lehet az tart csak össze minket... :O
2010. nov. 21. 22:25
 16/32 errre ***** válasza:
Ja az más ha csak ennyi ideje, akkor hagyd, mert ha már követelőzik, egyre többet fog elvárni, pedig nem így kéne lennie. Én soha nem vártam el semmit a barátomtól, tudtam ha majd lesz pénze, majd kitalál valamit, de ennek 50-50nek kell lennie, egyszer neked egyszer neki kell venni, azért mert lány, neki is tenni/venni kell.Utálom mikor kis csajok vetetnek mindent, a fiu nagy nehezen megszerzi a pénzt rá, aztán pofára ejtik a fiút.Ne hagyd, hogy ez legyen!Egyszer te,egyszer ő..főleg ilyen kis idő után..
2010. nov. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

eddig szinte én álltam mindent, egyedül azt állta ő, mikor jött hozzám. (az első alkalmat abból is én. )


ő abban a hitben van, hogy a pasi fizessen, merthogy az eddigi pasijai megvették neki a "dolgokat".

2010. nov. 21. 22:28
 18/32 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem közömbös veled a lány, de úgy tűnik, nem te vagy neki a legfontosabb sajnos... Ezért nem érdemes idegesíteni magad és egy centet is költeni rá!
2010. nov. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
70%

Ez elég rosszul hangzik. Szerintem minegy, mi mit írunk, ennek hamarosan úgyis szakítás lesz a vége.


Azért ha ez egy firss kapcsolat, még kellene, hogy leljen benned örömet fizetős programok nélkül is. Nézhetnétek DVD-t, vagy főzhetnétek valamit közösen, és máris meg lenne oldva a főtt kaja kérdés. Elmhetnétek könyvesboltba nézelődni, várásolni nem muszáj, csak a kimozdulás kedvéért.


Ha pedig tisztában van az anyagi helyzeteddel, pláne nem értem, miért várja tőled ezeket a dolgokat. Vagy ha minden ráon menni akar, és neki nem gond, miért nem hív el időnként ő téged?


Nem lesz ez így jó...


Én átlagos anyagiakban élek. Volt már nagyon szegény barátom, akiknél a hó végi számlabefizetés is gond volt. Bár én amúgy sem vagyok olyan eljárós, de sokszor szándékosan úgy csináltam a dolgokat, hogy ne kelljen drága helyekre mennünk. És ha szereted a másikat, akkor főleg a kapcsolat elején, öröm egymást megismerni akár otthon is. Én szerettem vele otthon főzni, zenét hallgatni, filmezni, sétálni. Nem kellettek ahhoz drága programok, hogy tudjam szeretni. L/22

2010. nov. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 errre ***** válasza:

Szerintem ilyen kis idő után nem kéne mindent neked fizetni.

Ez nem normális, oké ha a buszjegyemet a barátom állja,de mást nem engedek fizetni, max csoki virág, de én is megveszek neki ilyesmit..mármint csoki..apróságok.

Szóval neki is kell nem csak neked, hagyd a fenébe..számító ember.

2010. nov. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!