Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi az esélye hogy örökké...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye hogy örökké együtt leszünk?

Figyelt kérdés
Soha nem gondoltam volna magamról, hogy tudok ennyire is szerelmes lenni, de úgy tűnik tudok. 17 éves vagyok ő az első 'igazi' barátom (tehát előtte csak kavargatások voltak, szemezgetések meg ilyenek) nagyon szeretem és ő is engem, legalábbis úgy veszem észre. Ő volt nekem az első minden téren, és még csak 3 hónapja járunk mégis úgy érzem hogy már most bármit megtennék érte és ez az érzés egyre csak fokozódik. Ő 20 éves, volt már sok barátnője és elég komolyan tervezgeti a jövőjét, és én is szerepelek benne. Nem vagyok az a bulizós-eljárós-pasizós, és nem érzem hogy lemaradnék bármiről ha vele maradnék örökre. Az lenne a kérdésem hogy (tudom, naiv kérdés, de) szerintetek lehetnénk-e ettől még boldogok később is? Nem hiszem hogy úgy érzeném "nem éltem ki magam", mert így sem maradok le semmről, sőt. Többet járok el, mióta együtt vagyunk, nyíltabb vagyok, minden sokkal jobb. Esetleg a környezetetekben van erre példa, hogy az első szerelemmel maradt együtt, és még mindig boldogan élnek? Csak mert egyedül én vagyok az, aki hisz ebben, mindenki mondja, hogy ne akarjak vele megöregedni, de nekem csak ő kell.
2010. nov. 21. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
az én anyukám 14 évesen jött össze apukámmal, most 48 éves, és még most is dúl a láv :) nagyon cukik. nem maradtak le semmiről, együtt tapasztaltak meg mindent.
2010. nov. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Csak rajtatuk múlik.

(Egyébként aki a "előbb ki kell élni" magad elvet vallja, az pont az ilyen elv miatt nem is akart tartós kapcsolatot fiatalon.)

2010. nov. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Szia! Ha nagyon akarjátok hogy életetek végéig együtt legyetek jóban és rosszban akkor 100% :) Én most vagyok 20 éves, és a Szerelmemmel most leszünk 9 hónaposak. Mikor jött ez a nagy árvíz akkor oda költözhettem hozzá és az anyukájához s mikor elmúlt ez az árvízi időszak, akkor hazamehettem volna de itt marasztaltak meg már én sem akartam volna hazamenni, nem akartam itt hagyni. De már 5 hónapja dolgozok mint egy átlagos felnőtt ember és a barátnőm tanul, mivel ő 16, mikor hazaérek együtt vagyunk, így éljük a mindennapokat. Nagyon boldogok vagyunk és nagyon szerelmesek. Sosem unjuk meg egymást. Sőt, jövő karácsonykor már menyasszonyom lesz, mert megkérem a kezét:) Miután meg kijárja a sulit akkor lesz az esküvő:) Szóval vannak tervek, célok és ez is előre visz titeket ha igazán szerelmesek vagytok:) Nekünk sikerül:) Hajrá, szurkolunk nektek:)
2010. nov. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jah igen! És ne érdekeljen azok véleménye akik az ellenkezőjét mondják. Sok mindenkinek van élet végéig tartó szerelem, hinni kell benne:)
2010. nov. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon kevés. Én még olyan embert is alig ismerek akinek a szülei együtt vannak. Amikor szerelmes ember mindig úgy érzi, hogy örökké fog tartani, de ez szinte sose fog így végződni.
2010. nov. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Zavar, hogy nem bírok a földön járni, pedig tudom, hogy nagyon kevés az esélye, hogy együtt maradjunk, de ki tudja?:) Jelenleg úgy vagyunk, hogy meghalnánk egymás nélkül. És ezt ő mondta nekem. Én meg érzem.

21:47es, sok szerencsét nektek is :)

2010. nov. 21. 22:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon szépen köszönjük:)
2010. nov. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!