Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás? Mit tegyek, ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás? Mit tegyek, ti mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Szeretném a segítségeteket kérni egy elég fontos és bonyolult dologban. Már másfél éve vagyok eggyütt a barátommal az elején mint minden kapcsolatban nagyon jól működött,figyelt rám,szeretett nem volt semmi gond. Aztán összvesztem az anyukájával egy kis piti ügyön aztán az ő pártjára állt,de ez nem lepett meg mert mióta együtt vagyunk valahogy mindig másnak volt igaza és nem nekem. A szex az elég húzós ügy nállunk mivel kb fél évvel ezelőtt vagyis 1év után volt először orgazmusom és akkor is csak előjátéknál, és ha szeretkezünk akkor az csak neki jó mert nem igazán bírja sokáig. Mostanában mindig veszekszünk és már inkább megszokássá vált ez az egész kapcsolat és hiába igérjük meg egymásnak h megváltozunk sosem megy ha pedig én elkezdem akkor az neki sosem tetszik.Megismertem egy srácot aki nagyon aranyos és sokkal izgalmasabbnak tűnik most mint a párom.Szeretném ha nem értenétek félre,és nem gondolnátok olyan lánynak mint amilyenek általában mászkálnak mostanában a bulikban.Szeretem nem arról van szó csak..én nem is tudom. Néha úgy megfordul a fejemben h milyen lehet a másik sráccal és egyre gyakrabban(nem a szexre értem).Figyel rám, nagyon aranyos,megértő szóval pótolja mind azt a szexen kivül amit nem kapok meg a páromtól. Segitsetek lécci h mit tennétek a helyemben,nagyon tanácstalan vagyok.
2010. nov. 21. 20:58
 1/1 anonim ***** válasza:

őszintén? szakíts. tudom, nem könnyű, erős az összetartozás érzése, a megszokás, stb., de hiába húzzátok-nyúzzátok ezt a dolgot, nem fog megváltozni. még addig kell elválni, mielőtt megutálnátok egymást, mert akkor megbánnátok a kapcsolatot, így maradhattok akár barátok is.

hidd el, tényleg nem éri meg erőlködni. adjátok meg egymásnak a lehetőséget, hogy boldogok legyetek valaki mással. nálad ráadásul már jelölt is van rá..

2010. nov. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!