Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden lány a rossz fiúkra bukik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden lány a rossz fiúkra bukik?

Figyelt kérdés
2010. nov. 21. 14:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Tudatalatt igen. :D
2010. nov. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

Jáááááááááj de örülök.A kedvenc kérdésem.Te kedves kérdező amúgy fiú vagy?

Álljon itt egy idézet, Tisza Katától:

"Mi, nők, annyira bele tudjuk képzelni, magyarázni hihetetlen alakokba a fantáziát. (...) Lássuk be, a rosszfiúkra bukunk. A csibészekre, ebadtákra. Akik sosem javulnak meg, de mindig ebben bízunk. Mindig átvernek, így sajnos sosem unalmasak. Á, dehogy változnak! Kicsit még meg is aláznak. Várni kell rájuk. Nem jelentkeznek annyiszor, hogy elegünk legyen belőlük. Stratégiájuk kipróbált, kidolgozott. Csókjuk kábító, begyakorolt. Ők azok, akikért élni-halni kell. Akikért biológiai bombánk robban. Akiket kerülünk, mégis mindig beléjük botlunk. Ha választani kell, őket választjuk. A jófiúk nem mozdítanak ki pályánk egyensúlyából. Velük nincs is mit megbánni. Ilyet szeretnénk, de nem ilyet akarunk. Legalábbis nem készen. Szóval, rossz legyen, amikor elszédít, de aztán jó legyen a hatásunkra. És maradjon is olyan, hogy a többi nőre már ne legyen hatással. Esküszöm, nem értem magunkat. Csoda, hogy szegény jófiúk belerokkannak a próbálkozásba? A rosszak nem, mert ők nem is akarnak érteni minket. Csak mi őket. Ördögi kör ez."

Én már találkoztam olyan lánnyal egyébként aki mondta hogy ő már csalódott a rosszfiúkban és neki olyan nem kell.Én meg mondtam magamban hogy akkor szopkodd tovább a rosszfiúk fa*át, és kitöröltem msnről. :D

2010. nov. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
nem. mondhatni rossz fiu vagyok és elég sok lány kifejezte már ezzel kapcsolatban a véleményét felém. mindenkinél más
2010. nov. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

ma 15:03

Én már találkoztam olyan lánnyal egyébként aki mondta hogy ő már csalódott a rosszfiúkban és neki olyan nem kell.Én meg mondtam magamban hogy akkor szopkodd tovább a rosszfiúk fa*át, és kitöröltem msnről. :D JÓL TETTED,SZERINTEM MIND HAZUDIK AKI AZT MONDJA HOGY NEKI JÓ FIÚ KELL..

2010. nov. 21. 15:08
 5/11 anonim ***** válasza:
Á, dehogy. Ismerek olyan lányt, aki nem. Tessék, máris egy! Szóval biztosan nem igaz, hogy "mind"! Mindenki vállalja önmagát, ne szégyellje, akár jó, akár rosszfiú, és úgy az élet is könnyebb lesz!
2010. nov. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

ma 15:14

A rosszfiúkban vannak olyan vonzó tulajdonságok, amik a nők számára ellenállhatatlanok (pl. magabiztosság, dominancia, büszkeség, kezdeményezőkészség stb.) Ezek a annyira vonzóak, hogy emiatt a nők szemet hunynak a rosszfiúk negatív tulajdonságai felett is. A jófiúkban nincsenek meg ezek a dolgok ---> nem vonzóak szexuálisan.

2010. nov. 21. 15:16
 7/11 anonim ***** válasza:

Úgy vagyok vele, hogy felőlem tetszhet valakinek a rosszfiú, csak akkor éljen együtt azzal és házasodjon össze vele, csináljon neki gyereket.Kíváncsi vagyok hogy Tisza Kata is egy életen át ki bírná-e ha megaláznák, megcsalnák és egy ilyen "macsó"-val kéne leélni az életét.DE biztos megbocsájtana neki 100-adszorra is.Tegye.Csak utána ne váltson, hogy neki mégiscsak jófiú kéne, mert ő csalódott a rosszban.Ha kibulizta magát az első osztályú kategóriával, akkor jöhet a második osztály.Ez színtiszta lenézés.Én ezt utálom, de kegyetlenül.

Amúgy köszi a válaszod kedevs kérdező, akkor nemcsak én érzem úgy hogy jól tettem:D

2010. nov. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

A nők iszonyatosan képmutatóak manapság.

1. Érzelmes, kedves férfi kell nekik.

Valóság: A bunkó parasztoknak vannak a legjobb női, ezt figyeltem meg.

2010. nov. 21. 15:24
 9/11 anonim ***** válasza:
Leszarják, hogy jó, vagy rossz fiú, ha jól néz ki, és/vagy gazdag, akkor lehet jó, és rosszfiú is, ha ronda, és/vagy csóró, akkor szopóág van.
2010. nov. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

ma 16:48

EBBEN IS VAN IGAZSÁG

2010. nov. 21. 17:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!