Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az gáz hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az gáz hogy ha egy 19 éves srác nem smárolt még? XD

Figyelt kérdés
(nem rólam van szó)
2010. nov. 21. 14:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Azért még megcsókolhat, ha nem rólad van szó. Gondolkodva olvasás. Éééérted?
2010. nov. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nem gáz.:)

Itt amúgy a 30 éves férfi akart megcsókolni egy 19 éves pasit?:P

2010. nov. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szerintem a pasinak sokkal kellemetlenebb, mint egy csajnak. Pl: vele akarsz összejönni, de a pasi úgysem fog merni megcsókolni, mivel még nulla a tapasztalata, és nemtudja hogy kell csinálni, nem akarja leégetni magát. Én a helyedben (már ha össze akarsz jönni ezzel a pasival) nagyon finom lennék. Érintsétek össze az orrotokat, a szátokat még ne, simogasd meg a nyakát és csak adja egy puszit a szájára... majd kicsit megint menj távolabb, aztán újra közelíts fel, és ekkor már egy hosszabb, elnyújtottabb puszit adj a szájára.. Én valahogy igy csinálnám ez kezdő pasival :)
2010. nov. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én 21 vagyok és én sem csókolóztam pedig ronda sem vagyok. Egyszerűen csak nem vagyok gazdag és tökéletes.
2010. nov. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
kezdjük ott hogy fura lenne ha rólam lenne szó mivel én csaj vok:P és nem is 19 éves;)
2010. nov. 21. 18:55
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha idősebb vagy, akkor még gázabb az ikszdé. :)
2010. nov. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
16 éves vok...amm...xD...és ki mondta h nem smároltam?:D
2010. nov. 22. 18:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!