Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Idióta fiú. Szerelem. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idióta fiú. Szerelem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A történet:

Ősszel ismerkedtünk meg, már az első pillanatban vonzottuk egymást. El is kezdtünk "járni" (ezt így nem mondtuk ki, de mindennap kerestük egymást, hetente többször találkoztunk, órákon át csókolóztunk). Ez kb egy hónapig tartott, azután kiderült, hogy barátnője volt. Aztán később az is, hogy még mindíg együtt vannak. Ebben az időszakban eléggé ellentétessé vált a kapcsolatunk, találkozgattunk, de mégis távolságtartó maradtam. Kiborulás, színlelt közömbösség, játszmák. Végül szakított a lánnyal (én sosem kértem erre). és engem sem keresett egy jó ideig azután, hogy világossá tettem, hogy nem fogok lefeküdni vele egyhamar a történtek után (ehhez nekem kell a bizalom). egyszer-kétszer bukkant csak fel másfél hónap alatt. Most meg hívott már kétszer is, találkozni szeretne. Nagyon jó lenne vele találkozni, megcsókolni, de félek is. Attól, hogy megint olyan intenzív érzelmeket fog kiváltani belőlem, és ezúttal nem tudok ellenállni annak, hogy teljesen megszeressem. De arra a gondolatra, hogy ne találkozzunk többet, vagy esetleg eltűnik megint, teljesen kiborulok... azt hiszem már most túlságosan kötődöm hozzá, mindazok ellenére, amik történtek velünk. Találkozni fogok vele, most már tudom. De mit tegyek? Hogyan viselkedjek? Előre is köszönöm a válaszaitokat.


2009. jan. 13. 15:21
 1/2 anonim ***** válasza:

A gyerek átvert, ráadásul nem véletlen balesetből (mondjuk egy alkalommal elvesztette a fejét és megcsókolt), hanem aljasul, módszeresen, hosszú ideig. Veled együtt az akkori barátnőjét is átverte. Honnan tudod, hogy ezt Veled nem csinálja majd meg, ha Te leszel a barátnője???

Továbbá, ami még eszembe jutott, nem biztos ám, sőt valószínűtlen, hogy azért szakított a barátnőjével, mert rájött, hogy Te kellesz neki. Lehetett millió oka, és a csaj is kidobhatta - lehet hogy pont a nőügyeiért!!! Gondolja, Te úgyis epedve várod, kényelmesen "igénybe vehet".

Óvakodj az ilyen alaktól.

Ha nem tudsz óvakodni, legalább ne feküdj le vele, legyen Benned büszkeség, magadat szeresd jobban, mint egy erre érdemtelen alakot. Mert ha "utána" sem jártok, hogy fogod magad érezni? Nem jól, azt elárulom.

2009. jan. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Helló!Szerintem a srác úgy gondolta,hogy az "egyhamar nem fekszel le vele" idő lejárt és visszatért.Valószínűleg nem hagy ki senkit aki szóba jöhet, még talán most éli ki magát.Tapasztalatom,hogy az érzéseid iránta azért erősek még mindíg, mert a tiltott,meg nem kapott dolgok jobban izgatják az embert.Hogy mit tegyél most,azt neked de tiszta fejjel kell eldöntened!Rajtad múlik hogy futó vagy tartós kapcsolatot szeretnél, és menyire bántana a tudat hogy talán most is van akár 2 barátnője is.Szerintem tartós kapcsolatra ne számíts tőle.Vigyázz, vágyaid becsaphatnak!!

Háát kitartást és határozottságot kívánok a találkához!

2009. jan. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!