Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti mit vettetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit vettetek a barátotoknak a 2. hónapfordulóra? (:

Figyelt kérdés
2010. nov. 21. 12:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Már a hónapfordulókat is meg kell ünnepelni? :D
2010. nov. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
most ez komoly? szerintem még szóra se érdemes.
2010. nov. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is túlzás. talán az első fél évnél. aztán már az éveseknél
2010. nov. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ez de cuki :D (egyébként mikor fiatalabb voltam, mi is ünnepeltük az előző barátommal a hónapokat... minden hónapban vett egy tábla csokit, és közösen ettük meg:)
2010. nov. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Semmit. Mi a párommal nem hónapokban gondolkodunk, hanem években. Évfordulót ünnepelünk, hónapfordulót nem.
2010. nov. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Semmit.ez hülyeség:D Lassan már a heteket is ünnepelni fogják?:D
2010. nov. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekünk most volt a 4. évfordulónk, és azt sem ünnepeltük meg. Nem tudom a hónapokat mit kell túldramatizálni..
2010. nov. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez szerintem semmit sem jelent még, szerintem először évfordulót ünnapeljetek majd.Hónapfordulókat hülyeség.Mi sem ünnepeljük.
2010. nov. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
57%

Ez mekkora f@szság! LEfogadom valami nagyon degenerált női magazin szerkesztő találta ki.

Szerintem tartani kéne hét, sőt napfordulókat is (ez utóbbit téli és nyári napfordulón kétszeresen is meg lehet ünnepelni).

Végül is mennyivel jobb felvágni azzal, hogy 289 napja vagyunk együtt, mint azzal, hogy 10 hónapja, vagy majdnem egy éve.

2010. nov. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
53%

Semmit. Miért kellett volna? 2 hónap az még nem is járás!!!! :D

De még a második évfordulót se úgy ünnepeltük, hogy vettünk volna egymásnak valamit, hanem inkább elmentünk egy hétre romantikázni Balcsira...

2010. nov. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!