Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pároddal szilveszterezel v ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pároddal szilveszterezel v ha nincs akkor haverokkal?

Figyelt kérdés

Hova mentek?


Ha nincs barátod/nőd rámész az ismerkedésre is?


Bp-n esetleg tudtok olyan helyet ajánlani ahol nem pénzéhes p.csák és diszkós köcsögök vannak?

Köszi:)


20/L


2010. nov. 21. 12:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb kettesben. Engem mindig vonzott a gondolat, hogy szilveszter éjjel szeretkezhessek.
2010. nov. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Gödör. Bár ismerkedés ide vagy oda, 1-2 ismerős sose árt, legalább nem érzem magam hülyén egyedül, a többi attól még mehet.
2010. nov. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindig a barátommal, szilveszterkor is jöttünk össze :) Az 1.évfordulónkon kettesben szilvesztereztünk, és akkor adtam neki a szüzességem, amúgy meg a baráti körből mindig tart valaki házibulit, oda szoktunk menni. 20/L
2010. nov. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%

Mivel, hogy egyik sincs - barátnő, vagy haver - idén is otthon, szűk családi körben.

Amúgy meg rohadtul nem érdekel ez az egész szilveszter felhajtás. Ugyanolyan nap mint az összes többi, csak éjféltől már nem 2010, hanem 2011 lesz.

2010. nov. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
én a corvintetőre gondoltam..de dnb-re csak úgy lehet táncolni, h kib.szod a lábad meg ugrálsz össze-vissza? mert bejön meg minden de nekem az nagyon nem megy:D
2010. nov. 21. 13:40
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem amikor volt pasim, akkor is vagy az ő, vagy az én barátaimmal elmentünk valahova, leginkább házibuliba.

Most volt tavaly az első olyan szilveszterem 15 éves korom óta, h épp nem volt pasim (26 vagyok, akkor 25), és most a barátnőimmel mentünk el egy házibuliba, ahova nagyon hívtak. Utána együtt elmentünk a tűzraktérbe bulizni, ahol túl nagy volt a tömeg, meg különben is 3-ra értünk oda, szóval kb fél óra után hazamentünk.

De amúgy legjobb baráti társaságban bulizni, én leginkább házibuliba szoktam menni.

Mivel az expasijaim többnyire zenészek voltak, volt, hogy koncerten szilvesztereztünk, de az is olyan volt, hogy többnyire házibuli jellegű parti a backstage-ben...

2010. nov. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én évek óta nem megyek szilveszterezni pedig olyan idős vagyok mint te.
2010. nov. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

párommal és a haverokkal is..:

19/F

2010. dec. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!