Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ez ellen, egyáltalá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ez ellen, egyáltalán miért van?

Figyelt kérdés

Volt egy barátom, akit nagyon szerettem.De valamiért nem akartam hinni azoknak a jeleknek, amiket részéről tapasztaltam.Ezért nagyon sokszor előfordult, hogy a barátaival beszélgettem, és az ő véleményük alapján döntöttem mindig a kapcsolatunkban, és ez tönkretett mindent, hiszen a barátai csak azt tudták mondani, amit kívülről láttak, s általában tévedtek, én meg hittem nekik.De nem merek azoknak a jeleknek hinni, amiket én tapasztalok.Most kaptam egy újabb lehetőséget a sorstól, s megint előfordult.Sikerült megbeszélnem vele aztán, de nagyon félek, hogy újra tönkretesz mindent a bizonytalanságom, pedig nagyon szeretem őt.Mit tehetnék?Bízom benne, de nem vagyok benne biztos, hogy jól ismerem.Talán magamban nem bízok...

Kicsit kusza lett, még a dolgok hatása alatt vagyok, de remélem érthető mire gondolok...

L16


2010. nov. 20. 21:06
 1/6 Moszuke ***** válasza:

ne haragudj én nem értem, hogy most mi van...

milyen jelekről hadobálsz? és mért a haverjaira hallgatsz?

vagy most mi van?:D

2010. nov. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
21:10-nek van igaza, fejtsd ki bővebben és ha tudunk segítünk
2010. nov. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

ha közeledik hozzám, célozgat, akármi, nem merek hinni a jeleknek, még ha teljesen egyértelmű is, hogy pl tetszem neki, és megerősítésként mindig a barátaihoz fordultam, akik tök mást mondtak.De mivel feltételeztem hogy a baráti jobban ismerik nálam, ezért igazat adtam nekik, és nem egyszer tévedtek..

remélem így már érthetőbb

2010. nov. 20. 21:18
 4/6 anonim ***** válasza:
A második válaszoló vagyok, szerintem nyíltan állj ki SAJÁT magadért, ha azt teszed amit TE tartasz helyesnek akkor minimum egy dolgot nyersz, de legjobb esetben kettőt: önbizalmat, vagy/és a srácot.
2010. nov. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi, megpróbálom!:)
2010. nov. 20. 22:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Szurkolok :)
2010. nov. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!