Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány de. (? )

Figyelt kérdés

Na szóval: Van egy lány az osztályomban, akivel nagyon jóba vagyok, igazából nem vagyok az a párkapcsolatos, hosszútávra tervező fazon, de most mégis megcsapott a szerelem. Sokat beszélgettem vele az elmúlt pár hétben, tudom azt is hogy bejövök neki, de ő úgy van vele, hogy neki egyelőre nem kell pasi. (Pont úgy mint ahogy én eddig voltam a csajokkal). Sokszor egymás után csak vele álmodok, egész nap csak rá gondolok, még edzéseken sem tudok oda figyelni. :S


Tudnátok tanácsokat adni, mégis hogyan tudnám "elcsábítani"? Vagy egyáltalán van értelme küszködni?


2010. nov. 20. 20:11
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Sima gimibe járunk, tehát ugyanazt tanuljuk
2010. nov. 21. 15:12
 12/14 anonim ***** válasza:
Jó de ha leírnád hogy mondjuk kőművesnek tanultok, akkor mondjuk odamennél hozzá hogy segítsél már ebbe meg abba aztán meg lesmárolod.. azért kértem hogy írd meg..
2010. nov. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Semmi szakot/szakmát nem tanulunk, szinte csak általános iskolai tantárgyak. Ő még nem tudja mi akar lenni.
2010. nov. 21. 15:38
 14/14 anonim ***** válasza:

aha értem.. amúgy azért hittem azt, hogy ismerlek mert van egy szolnoki csaj most jött át hozzánk év elején, nekem év folyamtársam egyben barátnőm az osztálytársa meg rá van szállva.. de akkor megnyugodtam hogy nem egyek vagyunk :-D

Mond neki haza kísérnéd szívesen van e kedve aztán útközben beszélgessetek, ne bókolj sokat .. tök általános dolgok, hallgasd végig ilyenek aztán találkozgassatok.. 2 találkozó után már búcsú csók mehet:)

2010. nov. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!