Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány de. (? )

Figyelt kérdés

Na szóval: Van egy lány az osztályomban, akivel nagyon jóba vagyok, igazából nem vagyok az a párkapcsolatos, hosszútávra tervező fazon, de most mégis megcsapott a szerelem. Sokat beszélgettem vele az elmúlt pár hétben, tudom azt is hogy bejövök neki, de ő úgy van vele, hogy neki egyelőre nem kell pasi. (Pont úgy mint ahogy én eddig voltam a csajokkal). Sokszor egymás után csak vele álmodok, egész nap csak rá gondolok, még edzéseken sem tudok oda figyelni. :S


Tudnátok tanácsokat adni, mégis hogyan tudnám "elcsábítani"? Vagy egyáltalán van értelme küszködni?


2010. nov. 20. 20:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mien edzésre jársz? kor?
2010. nov. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
szerintem hívd el valahova kettesbe és beszéljétek meg hogy esetleg megpróbálhatnátok. ha bejössz neki biztos hogy nem fog elhajtani. lehet hogy csak azért mondta hogy jelenleg nem szeretne barátot hogy téged felrázzon egy kicsit hogy cselekedj és hívd el őt. a lányok néha nagyon cselesek tudnak lenni;) szóval sztem hívd el őt nuygodtan nem lesz semmi baj:) amúgy hány évesek vagytok?
2010. nov. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
16 vagyok és focizok, ezt elfelejtettem, bocsi :$
2010. nov. 20. 20:59
 4/14 A kérdező kommentje:

második:

köszi a választ, jövőhéten az első adandó alkalomra lecsapok :)

2010. nov. 20. 21:05
 5/14 anonim ***** válasza:
Régóta osztálytársad? úgy értem, hogy hányadikosak vagytok ?:D Vagy hogy átment hozzátok valahonnan. :D
2010. nov. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
És miből gondolod hogy be jössz neki?:D
2010. nov. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

3#Ez az első évünk osztálytársként, azaz még 3 és fél hónapja ismerjük egymást.



4#Az meg legyen az titkom ;D

2010. nov. 20. 23:52
 8/14 anonim ***** válasza:
Jász Nagykun Szolnok ? (lehet ismerlek)
2010. nov. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
nem.
2010. nov. 21. 11:46
 10/14 anonim ***** válasza:

Akkor nem, ez esetben azt tudom tanácsolni, hogy ismerd ki a lányt.. minek tanultok? Milyen szakon vagytok? Ezen is el lehet indulni.. írj és segítek:)


17/f

2010. nov. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!