Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy nagyon, nagyon félénk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagyon, nagyon félénk srác, hogy mutatja ki ha tetszik neki egy lány?

Figyelt kérdés

Tényleg nagyon félénk. És még nem volt egy barátnője sem. 18 éves.


L/17


2010. nov. 20. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Inkább beszélgess vele és megtudod, hogy akar-e tőled bármit is vagy sem.
2010. nov. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem akarom letámadni. Meg félek, ha mégsem szeretne tőlem semmit.
2010. nov. 20. 18:55
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem azt mondtam, hogy támadd le...

Ha nem akar tőled semmit, akkor nem lesz semmi...

Ha nem csinálsz semmit, akkor sem valószínű, hogy lesz valami...

Ha tetszel a fiúnak sem biztos, hogy lesz valami!

Barátkozz össze vele és ne rettegj!

2010. nov. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De neked mit jelent az, hogy félénk?
2010. nov. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 asdface ***** válasza:
legyél vele sokat és majd egyre bátrabb lesz ugyis elmondja ha szeretne valamit (magambol indulok ki)
2010. nov. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egy munkatársam (fiú) ilyen félénk. :) Azt mondta egy másik munkatársam (csaj), hogy amikor egy pasi odajött hozzám beszélgetni (régebbről ismerem, de a fiú nem tudja) akkor látszott rajta, hogy ideges, gyakran odanézett. Azt én is észrevettem, h néz, de, ha odanézek, akkor hirtelen elfordul. Aranyos. Megkérdezte segítsen-e valamit?!

Szóval szerintem kerülj a közelébe, és meglátod, ha tetszel neki, akkor nézni fog téged, feléd fog menni, h közelebb legyen.

2010. nov. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2010. nov. 20. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!