Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pénzes pasim van! Lehet ezt így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pénzes pasim van! Lehet ezt így?

Figyelt kérdés

Mielőtt poénkodnátok, hogy szívesen segítetek lehúzni: külön kasszán vagyunk.

Én akarom így, Ő előttem minden barátnőjét eltartotta.

Nem láttam egy olyan kapcsolatot sem, ahol törés nélkül meg tudták volna oldani a helyzetet.

Attól tartok, most még érdekes Neki, hogy önálló vagyok, a pénztárcáját kitolom a képből, de idővel zavarja a különbség. Én havi 250-et hazaviszek, ő ennél finoman szólva többet. Engem nem zavar a helyzet, boldog vagyok Vele, ő is velem, de félek, hogy újból beindítaná a 24 órázzunk együtt-gépezetet.


2010. nov. 20. 14:19
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
áháá, így már értem. Mondjuk a párod helyébe énis ilyenekre gondolnék, de ha ez nem így van, akkor ezt beszéld meg vele és nemlesz semmi gond szerintem
2010. nov. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Nem értem minek írtad be, hogy mennyit keresel, így az itt kommentelők inkább téged szidnak és nem a kérdésedre válaszolnak ami engem is érdekelt volna.

A jó iskoládat!

2010. nov. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Látom tényleg csak ennyit olvastak el és csak ezzel vannak elfoglalva.

Majd pár nap múlva felteszem összeg nélkül a kérdést :)

2010. nov. 23. 08:58
 24/25 anonim ***** válasza:

Neked is van neki is semmi para.

Jó ez,ne paráz,tök jó minden.Eleve a pasinak kell a nőt eltartani én is ezt vallom.

AMúgy hogy sikerült ilyen munkát kapnod?Grat hozzá,csak így tovább,céltudatos csaj vagy,ilyen max 1%-a tőletek.


23F

2011. ápr. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Én csak gratulálni tudok! Ne hallgass a többiekre, szimplán irigykedni hülyeség. Neked sikerült. Na és? (Én nem vagyok tehetős, mielőtt bárki félre értené a fenti mondataim.) B-tervnek én a szerződést tudnám javasolni. Úgy tudom, ilyesmi élettársi kapcsolatban is létezik. Szerintem beszéljétek meg, az egy jó párkapcsolatban nem jelenthet akadályt.
2011. jún. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!