Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pénzes pasim van! Lehet ezt így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pénzes pasim van! Lehet ezt így?

Figyelt kérdés

Mielőtt poénkodnátok, hogy szívesen segítetek lehúzni: külön kasszán vagyunk.

Én akarom így, Ő előttem minden barátnőjét eltartotta.

Nem láttam egy olyan kapcsolatot sem, ahol törés nélkül meg tudták volna oldani a helyzetet.

Attól tartok, most még érdekes Neki, hogy önálló vagyok, a pénztárcáját kitolom a képből, de idővel zavarja a különbség. Én havi 250-et hazaviszek, ő ennél finoman szólva többet. Engem nem zavar a helyzet, boldog vagyok Vele, ő is velem, de félek, hogy újból beindítaná a 24 órázzunk együtt-gépezetet.


2010. nov. 20. 14:19
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Ok, hogy értsétek a havi 250-nel olyan csóró vagyok hozzá képest, mintha 50-ből élnék
2010. nov. 20. 14:49
 12/25 anonim ***** válasza:
56%

IP cím alapján lenyomoztatom a lakcímed, meg tudom ki vagy és rád küldöm az apeh-ot

vannak kapcsolataim a rendőrségen

2010. nov. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Alig várom! Épp a polgármesterünknek feketézem, élvezni fogja a felhajtást :)
2010. nov. 20. 14:58
 14/25 anonim ***** válasza:

Istenem, ez legyen életed legnagyobb problémája...

Heti 3 nap munkával 250 ezret keresel (a barátod még többet?!)és jössz ide picsogni?

Én nem tudok összeköltözni a barátommal, mert nincs pénzünk lakásra, még albérletre sem...van hogy úgy számolgatjuk a pénzt, hogy "ma este mit tudunk vacsizni, ami kijön x forintból".

Szerintem egy unatkozó p*csa vagy, aki kreál magának különböző "problémákat", hogy azért mégse unatkozzon már annyira.

L/23

2010. nov. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Nos, köszönöm mindenkinek.

Tudom, hogy másnak is van problémája, az enyémnél nagyobb, de attól még örültem volna valami válasznak azon kívül, hogy miért írok ide.

Már sajnálom, hogy kiírtam a 250-et, mert nem az a lényeg, csak mindenki azt veszi észre.

Normális válaszokat kb. akkor kaptam volna, ha megírom, hogy 10 éves koromig 2 ped*fil élettársa volt az anyámnak, aki k*rvaként tartott el egy ideig, majd fogott egy fickót, aki kiemelte, megadott nekünk mindent, majd lelépett, Neki köszönhetem az óriási önbizalmam és egóm, aminek köszönhetően így ki tudtam alakítani az életem, de elég nagy árat fizettem érte...

2010. nov. 20. 15:07
 16/25 anonim ***** válasza:

Itt nem azzal van a baj, hogy ennyit keresel, hanem azzal, hogy olyasmin problémázol, amin nem kéne.

Nem is értem, mi bajod van.

Ha te mondjuk nagyon keveset keresnél, a barátod meg nagyon sokat, akkor az még lehetne gond, de basszus te is baromi jól keresel, a barátod is baromi jól keres, az, hogy mennyivel jobban, ezen a szinten már egyáltalán nem számít.

Szóval nem értem, mi itt a fennforgás...

L/23

2010. nov. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
:/ de akkor ha jól értem te nem akarsz vele együtt lenni olyan sokat? miért nem?
2010. nov. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Tanácsadást feketén, 2500 Ft/óra díjazásban vállalok. Garanciával.
2010. nov. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Nekünk is az a helyzet párommal h nem tudunk összeköltözni, mert nincs miből. Irigyellek. Ha nekem ilyen gondjaim volnának. Ehelyett zakatolhat azon az agyam h hogyan élhetnék végre életem szerelmével. Nem bántásként mondom. Tényleg irigyellek.
2010. nov. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Legszívesebben persze együtt lennék vele éjjel-nappal :)

A baj, hogy nem szeretek függeni senkitől.

Mindig van szükségem b-tervre, Ő szerinte ezzel olyan keretek közé rakom a kapcsolatunkat, ami láttatja, hogy nem örökre tervezek, így nem is fog addig tartani.

2010. nov. 20. 16:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!