Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy adjam a tudtára, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy adjam a tudtára, hogy nagyon gáz a viselkedése?

Figyelt kérdés
Lehet kicsit hosszú lesz, bocsesz! Beleszerettem egy srácba, egyetemet végzett, okos,és intelligens, csak egy gáz van vele! A humora borzasztó! Ha előadja magát, nekem csak ég a fejem, mert mindenki zavartan néz körülöttünk, hogy a srác agyacskájában valami nem stimmel. Olyan gyerekes, és olyan kiakasztó! Mesél egy viccet, kb félóra, de semmi értelme, Ő meg röhög mint a fakutya! Mondjam neki, hogy változtasson magán? Vagy ezért hagyjam el?
2010. nov. 20. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Intelligens ember nem röhög úgy, mint a fakutya. :)

Ha zavar, közöld vele, hogy ez neked nagyon nem pálya. Bár azért minden viszonylagos, tudod. Lehet, hogy csak te meg a környezeted vagytok túlzottan belesavanyodva az életbe.

2010. nov. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem! Nem vagyok belesavanyodva az életbe! Ez nem igaz! Én majdnem mindenen röhögök, szóval nem vagyok unott arc! De ez btutál szar, amit ő művel! Ez nagyon ciki! És azt hiszi milyen poénos ember! Jajj pedig olyan kár érte! :S
2010. nov. 20. 13:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezért szar ,hogyha ennyire csak a külső számitt neked;)
2010. nov. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Úúú olyan kár érte... Ha ciki, hogy vele vagy, akkor már miért lenne kár.
2010. nov. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Erre csak annyit tudok mondani, hogy a humor intelligencia kérdése, a zene pedig a léleké.......
2010. nov. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!