Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan jöhetnénk össze? Adjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöhetnénk össze? Adjam fel a szerelmem?

Figyelt kérdés

-Légyszíves olvasd el az egészet!-

A helyzet az, hogy beleszerettem az 1 évvel idősebb osztálytársamba. (én fiú, ő lány)

Ő engem csak egy "cuki" barátnak tart, és párbeszédeink sem állnak sokkal többől mint köszönés, elköszönés, ám órákon mindig engem néz, s párszor mikor összeér a tekintetünk gyorsan mindketten elfordulunk.

Nem merem elmondani neki mit érzek, főleg mert ha visszautasít az egész osztály megtudja és én leszek az idióta bohóc egy ideig.

Eddig 1 fiú és 2 lány barátomnak mondtam el, de arra is nagyon nehezen vettem rá magam, és a fiú tag állandóan elkezd "húúúú-hhúúúúúú"-zni mikor hozzászólok ezzel is rontva az esélyeimet nála.

Mivel még túl fiatalok vagyunk, nem tudom elhívni sehova se kettesben anélkül hogy baj legyen a szüleinknél.

Gondold magad a helyzetembe, és légyszíves úgy mond meg mit tehetnék!


2010. nov. 20. 11:58
 1/5 szivárványlejány válasza:

ha biztos vagy abban,hogy szereted őt,semmi veszitenivalod nincs.az élet próba szerencse.

ha látod rajta hogy nyit feléd,talán te sem vagy neki közömbös.ha nem tudtok sehol sem találkozni,beszéljétek meg,hogy pl suli elott vagy után elmentek sétálni valamerre és ovatosan célozgatsz rá,hogy többet jelent neked mint egy barát... mondd el neki.az érzelmek kimutatása nem ciki.ha meg kinevet,akkor biztos lehetsz benne hogy nem ő az igazi.szerintem jobb ha felvállalod,mintha életed végéig azon rágodsz majd,hogy mért nem tetted meg ...

sok sikert:)

2010. nov. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
érdekes:)nincs más lehetőséged mond el neki,mást nem tudsz
2010. nov. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
igazat adok az előttem hangzott kommenteknek, igazad van hogy kicsit kínos lesz, ha tévedtél, de ha az cikibb ha mástól tudja meg hogy bejössz neki... neked kell elmondanod, ja és legközelebb először neki mond, és ne a húúú-húúú-zós "barátoknak" :D:D sok sikert!:)
2010. nov. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

Természetesen próbálkozok kiügyeskedni valamit, de azért nagyon jólesett hallani mások buzdítását is :D

A húúúúúú-zós csávóval meg holnap még elbeszélgetek :D

Amúgy osztálykarácsonyra engem húzott, (én meg pont a húúúzóóós fiút!!! xD) szóval majd miután átadta az ajándékot majd megpróbálom talán megölelni vagy valami ilyesmi...

Tehát mondom, dolgoznak nálam a fogaskerekek, csak hát meg kell olajozni őket... :D

2010. nov. 21. 16:29
 5/5 anonim válasza:

hányévesvagy?:)


Am szerintem próbáld meg hogy néhaa mikor mondjuk olyan van hogy aztmondja h csúny vagy ilyemi akkor mond neki h nemigaz meg h szerined szép meg próbálj cselezni h minnél közelebb legyél hozzáá...jó lenne tudni milyen tipusú mert van akinek tökmindegy h miylen csak szeesse van aki csak romantikára vágyik van akinek csak a legmenöbb srác jön be...stb.

2010. nov. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!