Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Össze vagyok zavarodva. Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze vagyok zavarodva. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Lassan 5 hónapja járok a barátommal.. az elején nagyon szerettem.. mindennap kín volt nélküle.. azonban az elmúlt 2 hétben nagyon ellaposodott a kapcsolatunk.. úgy érzem, nem vagyok már olyan fontos.. minden kis gondon feltudja magát húzni és igy msnen se lehet vele normálisan beszélgetni.. tudom depressziós vannak hangulatingadozásai.. el is fogadtam..minden hibájával együtt.. sokan kérdezik,hogy miért vagyok vele? miért nem keresek jobbat..? Ő az első barátom és nagyon szeretem MÉG MINDIG.. de hiányoznak a bókok, a napi smsek.. az hogy kedveskedjen valamivel.. heti 2szer tudunk találkozni hétvégén jön le nálunk de akkor is csak annyi,hogy lejön és itthol vagyunk egésznap.. szeretném azt,hogy menjünk is valahová..(sajnos nem nagyon lehetséges. vidéken lakok)

amikor itt van és látja hogy valami bánt (ezek a dolgok amiket fent említettem) mindig kérdezi,hogy vele van a baj? és azt mondom,hogy nem.. nem tudom mit tegyek..

azt mondja,hogy szeret és látom is rajta.. de valahogy ellaposodott a kapcsolatunk..hogyan tudnék ezen változtatni?


15/L

Előre is köszönöm a válaszokat!

És elnézést,hogy hosszúra sikeredett.. a helyesírási hibák miatt is bocsánatot kérek!


2010. nov. 20. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:

"Mindig kérdezi,hogy vele van a baj? és azt mondom,hogy nem.."

Mi lenne ha őszinte lennél vele?Mi lenne ha elmondanád neki azt amit leírtál nekünk?Ha kommunikálnátok rendesen talán nem kéne ide írogatnod :)

2010. nov. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Általában mindent megbeszélünk..de ettől kicsit félek.. de legközelebb elfogom neki mondani:)

köszi!

Még írhattok..szívesen fogadom a tanácsokat!=)

2010. nov. 20. 09:58
 3/5 anonim ***** válasza:

Milyen tanácsokat akarsz?

Egyetlen megoldás ha elmondod neki hogy mi bánt!!!

2010. nov. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

5 hónap jó hamar ellaposodotta kapcs. S barátommal még csak most kezdett 1év és 3 hónap után:) De mi megbeszéltünk mindent és olyan mint az elején(L):)

Beszéld meg vele ennél jobbat nem tehetsz pl így: Szivem vagy ahogy szoktad becézgetni szeretném,ha megint annyi törődést kapnék mint régen és egy kis bok mindig kell a lányoknak:) és így tovább

2010. nov. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Minden rendben van azóta.. megbeszéltük és minden olyan mint régen :) Köszi:)
2010. nov. 23. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!