Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Szeretem de ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szeretem de ha ennyire fáj.

Figyelt kérdés

Nem tudom mi van velünk,nyáron kezdödöt olyan más lett.

Már alig tudunk miröl beszélni s ha beszélünk akkor is csak nekem okoz fájdalmat.

Szeretem teljes szivemből studom ő is de mivel mesze lakunk egymástol igy még nehezbb...és most..mostanság mindig csak a fájdalom.

Ez miat már ki jöt a "depresszióm" ismté pszihologushoz kell járnom stb...:(


1 éve és 2 hónap igy mehet tönkre?.....


Maradjak vele és haggyam hogy fájon vagy szakitsunk s probáljam egyedül le küzdeni a fájdalmat?


2010. nov. 20. 00:34
 1/7 anonim válasza:
engedjétek el egymást!a gyász idő elmultával rájössz jól döntöttél!ha nem tudtok annyi idöt együtt tölteni,amennyire igényetek lenne,lassan,de biztosaan eltávolodtok egymástol!tapasztalat!
2010. nov. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Igazad van a ti szerelmetek olyan mint egy kád víz.előbb utóbb kihűlik és akkor lekell engedni a lefolyón
2010. nov. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem pszichológushoz kell járni,hanem f.aszit lapátra tenni! legyen már benned tartás!!!
2010. nov. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ami elmúlt az elmúlt, nincs itt kérdés! Én tudom hogy fáj, és rohadt egy érzés, de hidd el túl leszel rajta:)
2010. nov. 20. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ugyan ez történt velem is.. 1 év 1 hónap..és miután már nem bírtam tovább,szakítottam,és elmondta h már nem szeret..ugyan ezek a problémák.. elhanyagol a párol?
2010. nov. 20. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Amikro velem van minden szép és jóde mikor csak telefon msn stb..ak mintha nem is ő lene....


-És nem ez miat kell járnom pszihologushoz csak ez ujra kihozta a roszuléteimet:S-

2010. nov. 20. 10:10
 7/7 A kérdező kommentje:

Megoldottuk a gondjainkat a barátommal nehezen de ment.

1 szer szakítottunk 1 év 8 hónap után ,de 1 nap se kellet s vissza jött hozzám.

Azóta minden rendben, persze mint minden kapcsolatban most is vannak viták, de ahogy mondják az idösek " a mi időnkben ha valami elromlót meg javítottuk nem eldobtuk".

S sikerült "megjavítani"


"A tűz nem alszik ki ha van minek táplálnia" s íme pont ma 2 év 9 hónaposak vagyunk:)


Azért köszi a kommenteket.

2012. jún. 5. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!