Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki? help. :D

Figyelt kérdés

Van egy srác. Folyton ölelget, hülyéskedünk, bemutatott a haverjainak, lekicsimez, elhív ide- oda, meghív kávézni.

DE saját elmondása szerint másba szerelmes. ez most mi? Semmi nem történt köztünk(még?), de tudom róla hogy még nem volt barátnője.


2010. nov. 19. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:

nos ebböl nem lehet következtetni arra, hogy mit is gondol a srác mivel öt mi nemismerjük.


A kérdésedre meg sok idióta válasz fog érkezni elis mondom miért. Gondolom te is jól látod mint mindenki más a kérdésed végén a ":D" jelet/szót ami arra utal, hogy az elötte levö mondatod KOMOLYTALAN volt.

Ha valakit komolyan kérdezel akkor NEMRÖHÖGÖD EL

2010. nov. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kínomban nevettem, de okés.
2010. nov. 19. 21:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet,h simán barátként kezel.Ezeket az ölelgetős dolgokat meg nem kell félreértelmezni,belemagyarázni többet.

Engem is meg szokott ölelni a legjobb fiúbarátom,mégsem képzelem,h valamit is akarna.Mert nem.

Ha meg valamit akar,úgyis el fogja mondani.

2010. nov. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Történetesen én is egyet értek a legelső válaszolóval. Qva nagy r****c lehetsz. És ezt a fiú is tudja, valószínűleg ezért használ ki, és kicsimez le.Nekem is van egy ilyen osztálytársam ugyan így viselkedik mint te. Az osztály sőt az iskola r****ca. Állj már sarkadra ne hagyd már magad az orrodál fova vezetni.
2010. nov. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!