Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? (nagyon kész vagyok)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (nagyon kész vagyok)

Figyelt kérdés

Van egy lány, 1hét 3 napja vagyunk együtt. Az egész barátságnak indult, de szakított a barátjával, és beszélgettünk 3x találkoztunk, aztán elcsattant egy csók. Én kb 1 hete érzem hogy szeretem és talán azóta vagyok belé szerelmes. Ez idő alatt, nagyon ragaszkodok hozzá, és mindenben őt látom, ha nincs velem hiányzik stb.


Mikor nem voltunk együtt, 3 napig úgy találkoztunk hogy nem voltak kifogások, hogy ide megy oda megy. Azt mondta tökéletes velem, és egy hibám van, mindig ha nem úgy ír vagy valami akkor azt hiszem hogy velem van a baj. Ez az egy hibám van azt mondta. Tegnap azt mondta szerelmes belém ő is. És ma úgy volt együtt leszünk. Találkozót beszéltünk meg 13:00-ra egy kávézóban, mert ő akkor végez a sulival, én pedig rá érek egész nap. Azt mondta, nem tud el menni, mert esett az eső, nem akart megázni. Úgy volt délután együtt leszünk, erre telik az idő. 16:00-kor el ment vásárolni.. 17:20-kor szóltam haveromnak hogy jöjjön el velem nézzük meg nem-e egyik ismerőse buliján van. Útközben kaptam az sms-t apukájának segít pakolni a másik házba ahova költöznek. Ez volt 17:40 körül. Írtam smst neki hogy hiányzik, erre írta hogy én is neki. Nem volt baj, be tituláltam az elfoglaltságnak, mondom nem szólok ne legyen gáz. De szerintem gyanús hogy még most is pakolnak. Az utóbbi időben, úgy vettem észre, hogy nem akar velem találkozni stb. De mondta hogy fél hogy nem tudja a maximumot nyújtani.. kétes helyzetben vagyok, mert ha átver akkor nagyon jól csinálhatja, mert teljesen nem veszem már le hogy mi van.. fura nagyon:s szerintetek?

18/L 23/F


2010. nov. 19. 20:49
 1/3 A kérdező kommentje:
** 1 hét után éreztem hogy szerelmes vagyok.
2010. nov. 19. 20:50
 2/3 anonim ***** válasza:

1 hét után??? huha, nagyon gyors vagy....és utóbbi időben nem akar találkozni??

neharagudj de ilyen megállapitásokhoz szerintem nagyon kevés ez az idő

2010. nov. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Előtte is beszélgettünk, ez úgy van igazából, hogy megismertem. Beszélgettünk de nekem is neki is volt párja.. aztán nekem vége lett.. és neki is.. és összejöttünk , de előtte is tetszett már, mikor volt párom is gondoltam rá nagyon sokat.. magamból ki indulva, én szeretem.. akkor ő miért is ne?:S mindig magamból indulok ki, hogy ha én kapnék olyan smst akkor tuti válaszolnák.. ő meg nem válaszol:S
2010. nov. 19. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!