Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14 éves vagyok, és egy 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves vagyok, és egy 20 éves fiúnak tetszem. Vajon csak kihasználni akar, komolyan gondolja?

Figyelt kérdés
Annyi szép 18-20 éves lány van,és nem hiszemhogy én tetszenék neki annyira,hogy emiatt mellém szegüljön,hisz elég fiatal vagyok..
2009. jan. 12. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csak ki akar hasznalni, de en nem ismerlek egyikotoket sem.
2009. jan. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak ki szeretne használni,egy 20 évesnek vannak igényei ami neked még nem szükséges..azt hiszi hogy mivel fiatal vagy,naiv is,de ne engedd hogy ezt tegye veled.Nem azt mondom,hogy ez törvényszerű,mert vannak kivételek,igazából te ismered a fiút.
2009. jan. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan igy voltam.Csak az a pasi 19 volt. És hidd el, lehet ha úgy érzed nagyon helyes meg tökéletes de mégis 20 éves. Tudod te még fiatal vagy, tapasztalatlan(gondolom en) es hat neki hogy is mondjam konnyu dolga lenne.

Altalaban igy van, en igy jartam de szerencsere a barataim koran felnyitottak a szemem.

De azert vannak kivetelek ezt meg kell hagyni :)

2009. jan. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, valószínűleg ki akar használni, mert azt feltételezi, hogy naív vagy. De ne hagyd magad kihasználni! Ha netalántán járni kezdesz vele,és elvakít a szerelem, ne tegyél olyat amit nem akarsz és később megbánhatsz!
2009. jan. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Én 22 éves srác vagyok. De sok 14 éves lány van, akiket végignézek és utána nincs bűntudatom.
2009. jan. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy kihasználni akar, de szerintem ő maga se tudja, hogy mibe is menne bele. 6 év korkülönbség nem sok, de most még nálatok, ebben a helyzetben az, és így az ember másra nagyon nem is tud gondolni, minthogy ki akar használni...
2009. jan. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondanám, hoyg a kérdés inkább az, hoyg neked teccik-e ő annyira, hogy ha komolyan gondolja, akkor lehetne-e belőle valami? Mert ha te ezt nem érzed, akkor nincs is miről beszélgetni.

Én is 20 éves vagyok, és egy 15 éves lány teccik, akivel szeretném ha alakulna valami, és én mondjuk komolyan is gondolnám, szóval nem csak a szexre megyek, hanem megvárnám, amíg ő is felkészültnek érzi magát.

Szóval ezt inkább tőle kéne megkérdezned, hogy pontosan mit is akar, hoyg csak egy kaland kell neki, vagy télleg teccel neki.

2009. jan. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
az előző vagyok, csak még eszembe jutott valami...a szerelem nem feltétlenüla kortól függ, hanem inkább attól hogy milyen a másik személyisége. Lehet hoyg fiatal vagy még, de talán van benned valami, ami megfogta ez a fiút. De ezt csak akor tudhatod meg, ha vele beszélgetsz, és nem bedig vadidegenektől vársz segítséget.
2009. jan. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat!:)
2009. jan. 14. 19:21
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem biztos, h ki akar használni. Nem is tudom, honnan ered ez a sztereotípia (még mielőtt belekötnétek, lány vagyok, 20 elmúltam)

Egyrészt sok mai tizenévest megnézve nem csodálkozom rajta, ha tetszenek a huszonéveseknek, másrészt a húszévesek sem érett felnőttek még annyira. Ha már egy 25-30 éves emberről beszélünk, gondolhatunk tisztességtelen dolgokra is.

De sztem egy 20 éves srácnak nyugodtan adhatsz esélyt. A távolságot még úgyis tudod tartani, ha kicsit közelebb engeded. :)

2009. jan. 17. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!