Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez? Vajon visszatudo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Vajon visszatudom csinálni?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és van egy lány az osztályomban, aki nagyon tetszik nekem. Mi már legalább 7 éve barátok vagyunk és jóban rosszban kiálltunk egymás mellett. Még gyerekkorunkban ismerkedtünk meg mikor szomszédok lettünk. (Azóta sajnos elköltöztek már másik utcába, de egy osztályba járunk és még ugyanolyan jó barátok voltunk.) Én már nagyon régóta úgy éreztem hogy szerelmes vagyok belé és el is mondtam kb két hete, hogy tetszik nekem meg minden és azt mondta hogy ő is érzi hogy én nem csak barátságot szeretnék, de azt mondta hogy nem lenne jó ha egy párkapcsolat alakulna ki közünk.


Mióta ezt megbeszéltük azóta eléggé elidegenedtünk egymástól, pedig annak idején nagyon jól mentek a dolgok. És most úgy érzem, hogy már barátkozni sem akar szinte szóba sem áll velem és nem is köszön, ha ÉN nem megyek oda, s most olyanokkal is barátkozik akikkel eddig nem is beszélt egy szót sem, velem meg lekezelő, néha bunkó, meg paraszt. Félek már semmit sem jelent ez a sok évnyi barátság, pedig nekem nagyon is számít és fáj hogy már nem vagyunk együtt és nem beszélünk.


Pedig én tényleg nem akartam rosszat, csak egyszerűen elkapott egy fura érzés, amit bevallottam neki.

Hogy csinálhatnék mindent vissza?


2010. nov. 19. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Nahát, haver. A csajok már csak ilyenek. :)

Visszacsinálni nem nagyon hiszem. Odamész hozzá, és beszéld meg vele, hogy tegyetek úgy, mintha semmi sem történt volna. Ámbár a te részedről nyilván történt, hisz bevallottan úgy érzed, hogy szerelmes vagy. Azt meg ő tehernek érezné, ez lényegében biztos. Neked jó lenne látni, hogy ha majd összejön egy másik fiúval?

2010. nov. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Moszuke ***** válasza:
50%

ismerős szitu..:D amikor szerelmet vallottál neki benne volt a pakliba az hogy a barátságnak lőnek..

ez van.

örülj neki hogy tapló veled.. könnyebb elfelejtened őt.

2010. nov. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, de azért mégis olyan nehéz. Egyébként nemrég jött össze valakivel.
2010. nov. 20. 13:49
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Remélem megszívja vele :D
2010. nov. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. Végül is egész jól megvannak és ha ő vele érzi jól magát.... miért ne. De azért annak is örülnék ha szakítanának és akkor ismét együtt lehetnénk.
2010. nov. 21. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!