Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy felejtsem el veglegesen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el veglegesen?

Figyelt kérdés
sziasztok...volt egy baratom,aki nagyon szerettet engem,es 11honap utan azt felelte hogy veget akar vetni a kapcsolatunknak es hogy mar nemszeret...mai napig irozsgalunk mint baratok,de megsem ojan,mintha baratok lennenk.es ezalatt a ket es fel honap alatt nemtudom kiverni a fejembol es meg mindig nagyon szeretem.es akárhany srac jon utanam,hogy szeretne tolem valamit,azt felelem hogy nem,mert mindig csak o jar az eszembe,es nemtudok massal kapcsolatott letesiteni.bar volt azota baratom,de par nap utan vegeztem vele.kerlek segitsetek,hogy mit csinaljak.
2009. jan. 12. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Ha valami technikai ok miatt nincs sehol ékezet akkor megértem de azért légyszi olvasd át amit írsz mielött megnyomod a küldés gombot.Másrészt ha el akarod felejteni akkor teljes mértékben meg kell szakítani a kapcsolatot ahhoz hogy el tudd felejteni.Az a legjobb ha nem is látod még utcán sem.
2009. jan. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hali!A mondás szerint "olyan szekér után ne fuss amelyik nem vesz fel!" Minden egyes perc amit ha rá gondolsz,vagy ha írsz neki stb.,elpazarolt percek-órák-napok... az életedből!Természetes hogy azonnal nem felejted el,nem is kell, legyen szép emlék!Hagyj magadnak egy kis nyugalmat, gondold át zárd le,ne keresd már őt annyira.Majd az idő is segít neked újraéledni,de neked is tenned kell érte.Minden perc az életből megfizethetetlen ajándék,hát ne tékozolj belőle sokat!Nálad egy jó lehetőség, kezdj ÚJ életet! Sok sikert szingli csaj! :)

(itt alul irhatsz ha hozzám lenne kérdésed)

2009. jan. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt tanácsolom lépj tovább, rengeteg fiú van még a világon. Ha ő nem szomorkodik miattad, akkor te se tedd azt.
2009. jan. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
sziasztok koszonom nektek...es meg lenne egy kerdesem...ahogy irtatok hogy jobb ha meg az utcan sem latom,de akaratom ellenere is talalkozok vele,mert elegge kozel lakunk egymashoz es neha talalkozunk kint is.na es ehez mit szoltok?irjatok ....koszkee mindenkinek
2009. jan. 13. 18:06
 5/8 anonim válasza:
ÉN kérdezni szeretnék csak nemtudom hol lehet?!:S
2009. jan. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Én ugytudok valakit elfelejteni, ha teljesen kitörlöm magamból és mindenhonnan!Telefonból az sms-eket, a tőle kapott ajándékokat elrakom. Nem gondolok rá, és elkerülöm!

Sok sikert neked!

2009. jan. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
kérdezhetsz. ha irsz egy privi emailt.. csak nyugodtan..
2009. jan. 14. 18:29
 8/8 anonim ***** válasza:
Hali!Nos az utcai találkozások legfőbb gondja ha igazam van,az hogy mikor meglátod izgalomba jössz.De lehet hogy ez nem is olyan jellegű izgalom,inkább csak afféle zavartság a múlt miatt.Ezt az idő gyógyítja csak.Tulajdonképpen szerintem az a tudat lenne fontos, hogy nem felejtened kell hanem továbblépned.Ami rossz volt felejtődjön, ami jó volt neked maradjon szép emlék.
2009. jan. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!