Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lábbelid jellemez? Van benne igazság?

Figyelt kérdés
Főleg saját tapasztalatból, észrevételekből merült fel a kérdés. Számos olyan lánnyal beszéltem akik e két dolgot említettek meg. Először egy srácon a cipőjét és a szemét nézik meg... többek közt a jelenlegi barátnőm is hangsúlyozta. Főleg korombeli lányok meglátására lennék kíváncsi. 20/F
2010. nov. 19. 13:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Srác vagyok, de én először a kezét, után a haját, arcát, és utána a cipőjét nézem meg.
2010. nov. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én is megnézem a ruhákat és a cipőket egy lányon/nőn. De nem a márka érdekel, hanem a minőség.


ma 14:23: Tucatjával leeht kapni használt Mustang cipőket 2-3-4 ezer forintokért. Szóval ettő lmég nem lesz pénzes a pasid. Milyen ostoba vagy, mint a palid. Tényleg zsák a foltját.

2010. nov. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én is a cipőt nézem meg első körben :D tuti hogy nem jönnék össze egy olyan pasival aki mondjuk gyöngyvásznas kondiba van vagy szandálba szaladgál. pláne térdig felrántott fehér zoknival meg rövidgatyával:D
2010. nov. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Akkor a HSZ-ekből levonható, hogy mégis a ruha teszi az embert (ami szerintem igaz, ehhez nem kellettek a HSZ-ek, csak összefűztem):
2010. nov. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
hát a vélemények eléggé megoszlanak, de szó mi szó nagyon fontos a külsőség, a megjelenés.
2010. nov. 20. 16:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!