Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » MEgcsalást bocsátottatok meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MEgcsalást bocsátottatok meg?

Figyelt kérdés

lányok,volt olyan,hogy a barátotok megcsalt és megbocsátottatok neki?

megtette utána többször is?

fiúk,ha megcsaljátok a barátnőtöket és megbocsát újra megteszitek?

kort és nemet is legyszi:D


2010. nov. 19. 10:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
35%
Szó szoros értelmében nem csaltam meg bnőmet, csak volt egy csaj akivel úgy volt hogy összejövünk, aztán bejött a képbe, eddigi életem legnagyobb szerelme,így a másik csaj hoppon maradt..na mármost ezt még eljátszottam vele még 2x :$ de nem direkt volt.És jó csaj is, nem a külső miatt..de hát így alakult :S, nem vagyok rá büszke. 20 f
2010. nov. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%

Mindenki megcsal mindenkit. És megbocsátani szép dolog. :)


F/22

2010. nov. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
16%
Nem fordult elő, de megbocsátanék. Nem érdekel kivel bújik ágyba, ha engem szeret.
2010. nov. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
45%

Engem többször is megcsalt a barátnőm, de megbocsátottam neki, mert szeretem.

22F

2010. nov. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne felejtsd el: megbocsátani lehet, de elfelejteni nem. A tüske mindig ott marad a megcsalt fél lelkében. Tapasztalat. Megbocsátottam, de attól kezdve mindig bennem volt, hogy lehet éppen megint megcsal. És most ne gyertek azzal a dumával, hogy akkor nem szerettem eléggé. De igen, 12 év házasság után is szerelmes voltam a férjembe. Sajnos a megcsalás után már nem működött ugyanúgy a kapcsolat. Vége is lett.
2010. nov. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Akkor csak az én szememben nem akkora bűn ez? Mármint engem komolyan nem rendítene meg lelkileg, biztos azért mert az ismerősi körömben baromi sok ilyet láttam.
2010. nov. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
55%
30 éves nő vagyok. Nekem bocsátottak meg. Hibázni szokott az ember. Ha nem válik rendszeressé, szerintem megbocsátható, én is megbocsátanám. Ha már fűvel-fával minden héten, akkor nem.
2010. nov. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló!

Nem rendítene meg? Majd az után nyilatkozz, ha megtörtént! Erről nem lehet feltételes módban beszélni.


Engem már az is zavart, hogy kifelé kacsintgat a párom. Közben alaptalanul féltékeny volt. Nem lépett félre, de csak azért, mert nem akart megbántani. Mivel láttam, hogy így előbb-utóbb egyikünk félre fog lépni, ezért inkább szakítottam. Most éppen azzal próbál összejönni, akire majd' egy éve gyanakodtam. Most szeretném, ha boldog lenne vele, de azt nem tudtam volna megbocsátani, ha megcsal.

2010. nov. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Hidd el hogy nem. Én nem vagyok kapcsolatfüggő, én ugyan meg nem csalnék senkit, mert bántana a lelkiismeret, de az én szememben ez nem akkora bűn, mint másokéban.
2010. nov. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

én megbocsátottam... megtettem egyzser, aztán kétszer, aztán háromszor... és véüglis már azt sem tudom hányszor csalt meg. Alapvetően szerintem van szituáció amikor megbocsájtható, de ez ritka, és egyszeri. én is egy méretes barom voltam hogy ennyiszer benéztem...

gondolom megcsaltak és nem tudod mit csinálj. mérlegelj, hogy mit tett, miért, hogyan... és ha úgy érzed hogy megérdemel még egy esélyt akkor adj neki, de csak és kizáróülag akkor, ha teljes szívedből meg tudod tenni. Ha egy icipici kétely is van benned nem éri meg, mert nem fog működni. te egyfolytában a képébe fogod vágni, mindig gyanakodni fogsz,és mindig fájni fog az as eb amit okozott neked, ami megmérgezi majd a kapcsolatotokat.

HA megbocsátassz soha többé ne emlegesd neki, és ne is gondolj rá. persze az igaz hoyg a bölcs ember megbocsájt de nem felejt, ahogy itt írta is valaki. NE felejtsd el hogy megtette, de ne gyanusítgasd. ha mégegyszer megteszi viszont rúgd ki, ne légy h*lyep*csa mint én.

2010. nov. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!