Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja? Mit lépjek rá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja? Mit lépjek rá?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy fiú haverom, akivel egyre szorosabb lett a kapcsolatunk, az elején csak beszélgettünk aztán közös programok az ő baráti társaságával, hazakísérgetett, több órás telefonbeszélgetések stb.stb... De mostanában semmi... néha felhív és kész... Persze ő "jó tanuló" és most is a suli meg minden és tényleg sok programja van. De ha akarna valamit akkor tovább is tartaná ezt a kapcsolatot nem? Hét elején írtam neki hogyha ráér majd hívjon fel de még mindig semmi... Tudom h tanulnia kell mert érettségizik, meg alig van egy perc szabad ideje még a legjobb barátjával se beszél csak 2 hetente, de ha fotonos lennék neki akkor felhívna nem? :S

Jaj, segítsetek mit csináljak :((


2010. nov. 18. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Az érettségire, nem kell sokat tanulni. Én személy szerint semmit nem tanultam rá, és mégis felvettek az egyetemre. Ha valami nagyon durva szakra szeretne menni pl. orvosi, akkor még érthető, de tarthatna egy kis szünetet. Szerintem kicsit ne foglalkozz vele, és ha tényleg fontos vagy neki, akkor^előbb vagy utóbb hiányolni fog^^
2010. nov. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Fizikus szak:P megpróbálom :) annyira rossz régen én nem foglalkoztam vele olyan sokat, most h rájöttem érdekel, most ő hanyagol el engem :S
2010. nov. 18. 22:17
 3/5 A kérdező kommentje:
Felhívot :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))(L)(L)
2010. nov. 18. 22:38
 4/5 anonim ***** válasza:

^^

Örülök, hogy megoldódott a probléma. Én matek szakos vagyok, és ez sokban hasonlít a fizikához. Nem kell sok pont a bejutáshoz, de ott aztán nagyon kell majd tanulni.

2010. nov. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
most ő számodra csak egy haver,vagy te többre tartod? ha akarna bármit tőled akkor sztem azt érzékeltetné is...ezekben semmi nincs hogy hazakisér meg több órán át beszélgettek, ugyanezt csinálják az én haverjaim is...
2010. nov. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!