Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan legyen szerelmes belém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyen szerelmes belém újra mint az elején?

Figyelt kérdés

Kérdésem:

4hónapja vagyok együtt a barátommal, kicsit hisztis vagyok mert ő elég bántó néha, de én a hibájával együtt szeretem de ő is engem.Most úgy vesztünk össze hogy vége,én mondtam ki, de én ezt nem akarom.Még nem tudom hogyan de holnap elvileg találkoznánk, viszont ezt ma kellene eldönteni.Hívjam fel? Vagy írjak e-mail-t nem tudom melyik hatna rá jobban.

Volt már valaki hasonló cipőben?Mit tettetek olyankor?Mi az ami segít!Könyörgöm valaki lásson el jó tanáccsal mert nem bírok nélküle élni.


2010. nov. 18. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Mond el neki,hogy szereted és próbálja meg elnézni a hisztijeidet,amin megpróbálsz változtatni.
2010. nov. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
gondolom nagyon ideges volt azért mondatad azt neki vagy nemtudom, szerintem hívd fel ugy jobb és mond emg neki sajnálod és nagyon szeretd és vissza akarod kapni..és bocsásson emg neked..és bizti emgbocsált ha szeret
2010. nov. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én azt tanácsolom ha nagyoon szereted ne engedd el írj neki egy "cuki"üzit és holnap legyen édes a békülés!:)Viszont az biztos hogy hisztikkel hagyj fel nem sok pasi(alig pár)viseli el a hisztis csajokat.Én megtanultam ,nem tudom Te hány éves vagy de Te is megfogod.Ha bunkózhatnékja van engedd el a füled mellett...mi nők(tisztelet a kivételnek)imádjuk a "rosszfiúkat" minden rossz tulajdonságaikkal együtt!Én is ilyet imádok!:)De hosszabb együtt élésünk után már visszavett megszoktuk egymás rigojáit és akármilyen "rossz" fiú is egy szeretetre vágyó "kismaci"!:)

Békülésre fel!

2010. nov. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm kedvesek vagytok azt hittem kapom majd az oltó üziket de nem hálistennek mind hasznos!
2010. nov. 18. 20:42
 5/7 anonim ***** válasza:

sok sikert!

"nem bírok nélküle élni"

talán ezért a mondatért éri meg még mindig harcolni!

2010. nov. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
igen én voltam ilyen helyzetben...de mi 1 hónapon keresztül minden nap veszekedtünk de mi azért nem szakítottunk csak nagyon a határon voltunk...de ő aztán...elment...na mind 1 szentem hívd fel h nagyon megbántad és h nagyon szereted és h nem akarod elveszíteni lehet h nemet fog mondani...:S
2010. nov. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
bocsi, nem olvastam el a válaszokat, szóval nem tudom mi hangzott már el. Küldj neki egy sms-t, hogy "sajnálom a hisztit, nem úgy gondoltam. Rossz napom volt, szeretlek<3" vagy ilyesmi.
2010. nov. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!