Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség lécci? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség lécci? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Sziasztok. 16F vok barátnőm 15L. Nagyon szeretem. Viszont ő olyanokat mond, h nincs meg az a kis valami kettőnk között, meg h nem szeretem. De ezt havonta 2-3x eljátsza. 10 hónapja vagyunk együtt. Mit csináljak? Tudom, hogy ha dobnám belehalnék, és hetekig szenvednék. Viszont ha vele maradok nem fogom épp ésszel ezeket a beszólásait bírni. Segítsetek
2010. nov. 18. 19:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Előbb utóbb dobni fogod, ne hagyd hogy még ki is csináljon!

Beszélj vele erről, ha hülye, hagyjad...

2010. nov. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"Tudom, hogy ha dobnám belehalnék, és hetekig szenvednék." - ez azért vicces. Kicsit paradoxon. :D

Dobd a csajt, egyértelmű, aztán ha nem leszel a pasija, majd észbe kap. De semmiképp se maradj egy olyan kapcsolatban, ami mérgez téged.

L/19

2010. nov. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem lenn egyszerű leülni és megbeszélni?Kérdezz rá,hogy mi baja van és ha meg annyira szeret és eddig bírta melletted,akkor mért nem beszéltétek meg eddig?

Nem értem...mi így nem fogjuk tudni...:/

2010. nov. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Leültünk, megbeszéltük már nem egyszer sajnos. De mindig ez van. Nem bírom tovább. Most persze könyörög h ne dobjam, meg nem fog elengedni, pedig ő tólt el magától.
2010. nov. 18. 19:39
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor dobd ki...

Tudom, hogy fájni fog, de jobb lesz!

Keress egy értelmes, rendes lányt!

Tegyük fel, hogy nem leszel öngyilkos mellette, de ha már teljesen kikészít, elvesz tőled mindent és utána jaj beleszeret valaki másba szegényke, jó sz.. lesz, hidd el:(

2010. nov. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

most akkor ki akar kit dobni?

ő mondja h nincs meg 2tök között az a valami de ő kéri h ne dobd?

ez is 1 kicsit paradoxon

2010. nov. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnos vannak ilyen emberek és igen károsak...
2010. nov. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ha egy lány azt mondja h nincs meg az a valami kettőnk között,az már nagy baj.Legalábbis én akkor mondtam,amikor nem voltam szerelmes a barátomba és én is könyörögtem h ne szakítson velem,nem tudom miért.Utólag rájöttem,hogy semmi értelme nem volt a kapcsolatunknak.Mert ha tényleg komolyan is gondolta,hogy nincs meg az az érzés,azt sajnos erőltetni nem lehet,bármennyire akarod. :S
2010. nov. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!