Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk/lányok, járnátok-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk/lányok, járnátok-e drogos/füves lánnyal/fiuval?

Figyelt kérdés
Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de nálam ez kizáró ok, ha a lány füves vagy drogos 20/F.
2010. nov. 18. 18:31
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Épp elég sok rossz tapasztalatom volt mindenféle illegális tudatmódosító anyámkínjával élő emberekkel, ahhoz, hogy az ilyen dolgokkal élő lányokat(és általában mindenkit) messziről elkerüljem. Én már csak ilyen előítéletes, maradi vaskalapos vagyok :P.
2012. jún. 10. 15:59
 22/22 anonim válasza:
Bocsáss meg kérdező,hogy ilyet írok felőlem lepontozhatsz vagy bármit csinálhatsz,de egy szűklátókörű óriási nagy f@#sz vagy.Hasonlíts össze egy jamaikai embert egy magyarral és meglátod mennyire életvidámabbak ott az emberek, igaz ez nem csak a fű miatt de közrejátszik.Ha leiszod magad mint a majom akkor jó magyar ember vagy,ha meg elszívsz egy jointot (aminek annyi káros hatása sincs mint az alkoholnak + a kannabiszt rengeteg hasznos dologra használják)akkor börtönbe kell zárni mert egy drogos kutya. A kérdésed óta 8 év telt el,remélem 28 éves korodra megjött az eszed mert ha nem komoly gondok vannak veled.
2018. márc. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!