Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk/lányok, járnátok-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk/lányok, járnátok-e drogos/füves lánnyal/fiuval?

Figyelt kérdés
Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de nálam ez kizáró ok, ha a lány füves vagy drogos 20/F.
2010. nov. 18. 18:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
78%
Nem! Azok nem szeretnek és tisztelnek senkit és semmit a drogon kívül. saját szüleiket megölnék hogy egy kis szerhez jussanak.
2010. nov. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Egyetértek, én is ismerek elég sokat, szerintem semmivel se különbek, mint a putriscigányok(értsd: bűnöző életmódot élő cigányok)
2010. nov. 18. 18:33
 3/22 Pocahonsaurus ***** válasza:
73%

"értsd: bűnöző életmódot élő cigányok"

Miért, van másfajta is?

2010. nov. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
56%
Ez a kérdés egy kicsit összetettebb. Én is próbáltam már a füvet nem egyszer és nem kétszer. Tudom, hogy nem egészséges, de manapság mi az? A pesti levegő lehet, hogy károsabb, mint néhány slukk a vizipipából. Nem vagyok putris cigány, de még olyan sem vagyok. Nem szívok rendszeresen, de néha előfordul, hogy belefutok egy-két jó cigibe. Családos vagyok, 2 csodálatos kislányom van. Amúgy becsületesen dolgozom a saját irodámban, van egy főiskolai és egy jogi diplomám. A barátaim mind főiskolát, egyetemet végzett dolgozó emberek. Van egy "füves" kiváló nemzetközi gazdasági jogász barátom. Van egy másik olyan, akinek a munkahelyén 11 beosztottja van. Ő is füves. Esztergom volt fideszes polgármestere is füves. Millió pozitív és negatív példát lehetne felhozni, csak azt akartam mondani ezzel, hogy semmi sem fekete, vagy fehér. Amúgy olyan emberrel én sem kötném össze az életem, akinek nincs életcélja, más se érdekli, csak az, hogy be legyen szakítva minden nap.
2010. nov. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
22%

- Vannak más fajta cigányok is te kretén igen.

- Előbb tájékozódjatok 1 kicsit a fűről aztán beszéljetek hülyeségeket. Én a füvet nem is sorolnám a drogok közé.

2010. nov. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Kérdésre válaszolva: Semmiképpen nem.
2010. nov. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű, hogy nem.
2010. nov. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Pocahonsaurus, ismerek becsületes cigányt is, de az 1-2%, aki persze nem teszi jóvá a többiek bűneit. De ebbe most ne menjünk bele, ez más téma.
2010. nov. 18. 18:58
 9/22 anonim ***** válasza:
49%

nincs becsületes cigány...

amúgy nem

2010. nov. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
A cigány addig becsületes, amíg szembe áll veled. Ha már nem látod, ott lop meg, ahol tud.
2010. nov. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!