Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit kellene tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány az osztályban akivel barátok vagyunk, de időközben a barátság énfelőlem szerelemmé vált, csak neki van párja már töb mint egy éve de sokat veszekednek multkor ki is borult sírt én megvigasztaltam, de most megint kibékültek, de én nagyon szerelmes lettem belé mostanra már annyira hogy hajnalban felkelek és nem tudok aludni hanem rá gondolok. Szerintetek mit lehetne tenni?
2010. nov. 18. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Kellemetlen!:( Nem tudom, hogy mennyire vagytok jó barátok és hogy mit bírna ki a kötelék, de én szolidan utalgatnék rá, hogy milyen lenne, HA én lennék a párja... Csak ártatlan megjegyzések ritkán..

Azt nem mondom, hogy vállald fel az érzéseidet, mert egy osztálytársi közegnem ez elég durci tud lenni VISZONT kétségtelen, hogy attól nyugodna meg a legjobban a lelked és akkor lehetne a legkönnyebben túl tenni magad rajta, ha netán ő nem így néz rád, ami valószínű, hiszen kibékült a barátjával, tehát még ég ott a láng, vagy legalábbis pislákol...

Meg a lányoknál a barátság téma picit más keretek belül mozog, mint a fiúknál.

2010. nov. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát eléggé jó barátok vagyunk. Köszönöm a tippet ezt megfogadom :D
2010. nov. 18. 14:40
 3/5 A kérdező kommentje:
De tudjátok az volt a legrosszabb hogy amikor láttam őket kézenfogva bejönni a terembe efy szörnyű gyomorbavágó érzés fogott el :(
2010. nov. 18. 15:13
 4/5 anonim válasza:

ilyen velem is van... csak kicsit más...

Nagyon rossz érzés lehet :(:(

2010. nov. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szörnyű érzés :(
2010. nov. 18. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!