Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább szerintetek?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy fiúval, nagyon aranyos, kedves, figyelmes. Először csak iwiwen üzengettünk egymásnak, utána msnen beszélgettünk, majd találkoztunk. Jól indultak a dolgok, nagyon lelkes volt, akarta a kapcsolatot, s így engem is meggyőzött. Nagyon hamar belelkesedtem, viszont ezzel megijesztettem kicsit, s most azt kérte, hogy lassítsunk, mert még nem biztos abban, hogy fel akarja-e áldozni a jelenlegi életvitelét egy új kapcsolatért, de kihasználni sem akar, mert tetszek neki, akar engem. Eddig csak komoly kapcsolatai voltak, a legutóbbinak nyár elején lett vége, így most élvezi a "szabadságát". Én ezt megértem és elfogadom, mert igaza van, túl gyorsak voltunk,s kevés időt hagytunk, hogy eldőljön hogy kialakul-e valami vagy sem. Azt mondta, hogy szívesen találkozik velem, beszélgetünk, de idő kell, hogy eldőljenek benne a dolgok. Én ezt tiszteletben tartom, csak azt nem tudom, hogy hogyan viselkedjek. Mit tudnátok tanácsolni, hogy segítsem a döntésben?


Köszi a válaszokat!


2010. nov. 18. 13:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha benne vagy abban, hogy lassítsatok, hát lassítsatok. Ha természetesen viselkedsz vele, annál nagyobb segítség nem kell egy őszinte döntéshez, akármi is legyen az. ne feszélyezd magad, csak lazán. Szerintem jó, ha úgy ismer meg, milyen, mikor nem akarsz görcsösen megfelelni.
2010. nov. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem is csak úgy találkozgassatok,mozi,séta,akármi. Ne erőltesd. Ha látja rajtad h nem akarod magad ráerőszakolni,meggyőzheted h igen,ez működni fog.:)

Sok sikert.

2010. nov. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!