Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nekem túl nagyok az elvárásaim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem túl nagyok az elvárásaim, vagy csak nincs ilyen lány?

Figyelt kérdés

21 eves srac vagyok,tobb mint feleve lett vege egy masfel eves kapcsolatomnak,azutan csak futo kapcsolataim vannak,utoljara is mikor megismertem egy csajt,jol indult minden,mikor talalkoztunk az is jol ment ,csokolozni kezdunk,es nm telt egy egy ora miota vele voltam mar simogatta is nadragon keresztul!

amilyen csajt en keresek: legyen aranyos,kedves,a kulsorol anyit h tetszedjen nekem,ezt most nm reszleteznem, mikor jobban megismerem legyen kisse ramenos (unom ha egy csaj szoba sem hozza a szexet)legyen oszinte es huseges!!!

Most nem azert tettem fel a kerdest mert jelentkezoket varok,csak szeretnem tudni h letezik ilyen lany vagy vigyem lennebb a mercet????


2010. nov. 18. 08:46
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

latom kevés kivétellel erre az oldalra csak a megsavanyodott s*ggfejek járnak akiknek nincs jobb dolguk csak h itt írjak a semmit nem erő véleményeiket...inkább menjetek és húzzatok le magatokat a WC-n ;)

még egyszer mondom tisztelet a kivétel :)

2010. nov. 18. 18:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!