Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nekem túl nagyok az elvárásaim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem túl nagyok az elvárásaim, vagy csak nincs ilyen lány?

Figyelt kérdés

21 eves srac vagyok,tobb mint feleve lett vege egy masfel eves kapcsolatomnak,azutan csak futo kapcsolataim vannak,utoljara is mikor megismertem egy csajt,jol indult minden,mikor talalkoztunk az is jol ment ,csokolozni kezdunk,es nm telt egy egy ora miota vele voltam mar simogatta is nadragon keresztul!

amilyen csajt en keresek: legyen aranyos,kedves,a kulsorol anyit h tetszedjen nekem,ezt most nm reszleteznem, mikor jobban megismerem legyen kisse ramenos (unom ha egy csaj szoba sem hozza a szexet)legyen oszinte es huseges!!!

Most nem azert tettem fel a kerdest mert jelentkezoket varok,csak szeretnem tudni h letezik ilyen lany vagy vigyem lennebb a mercet????


2010. nov. 18. 08:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Ha annyi eszed van, mint amilyen a helyesírásod, akkor inkább add alább!
2010. nov. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ha helyesiras elemzest varok majd mas kategoriaba irok ki kerdest,mst masra vagyok kivancsi ;)
2010. nov. 18. 08:55
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Sztem ezek nem nagy elvárások. Én kedves aranyos vagyok, szoktam rámenős lenni, izgató sms-t küldeni páromnak az estével vagy hétvégével kapcsolatban, őszinte vagyok és főleg hűséges, számomra a szerelem az életem. Imádok szeretni és szeretve lenni, szerencsére 8 évnyi szenvedős kapcsolatok után megtaláltam a nagy Őmet aki ezeket imádja bennem, de ő is mondta, hogy ritka az ilyen lány mint én, úgyhogy nem tudom, azért csak keresgess, biztos megtalálod a párod. 23L
2010. nov. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%

Ezt a kérdést most rohadtul nem értem; először leírsz egy esetet egy csajjal, akit megismerttél. Hogy minek, azt nem tudom. Aztán leírsz egy olyan típust, amiről Te is jól tudod, hogy létezik, hiszen olyan nulla mennyiségű információt írtál le, és részben ráillik az említett csajra. De így nulla szövegkohézióval nem értem a kapcsolatot


Amúgy a helyesírásod tényleg katasztrófális.

2010. nov. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

a helyesirasomrol anyit h ekezet nelkul irok,bocs!

az esetet pedig azert irtam le h ijen csajokhoz van szerencsem,komoly kapcsolatot pedig h varjak egy ojan csajtol aki az elso randin mar minden megenged????legyen ramenos csak egy ido utan mikor mar megismert

2010. nov. 18. 11:02
 6/11 anonim ***** válasza:
És te magad 100 %-ban megfelelsz ezeknek az elávársoknak, kérdező? :D
2010. nov. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

az eseted az most jó dolog vagy nem?


egyébként véleményem szerint:

aranyos 2 milliárd lány

kedves 2 milliárd lány

tessen neked: 0 lány

legyen kissé rámenős: ? most melyik a rámenős? aki beszél róla, vagy aki csinálja?

őszinte lány: háááát X ezer darab

hűséges: Y


de én jelentkeznék megmutatnám milyen egy igazi húsvér nő, és még a mércédnek is megfelelek.


Rózsika néni

69/L

2010. nov. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A helyesírás nem az ékezetek használatát jelenti. Te vétesz nagyjából minden szabálynak.
2010. nov. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

ok akkor az ekezeteken kivul is hejtelenul irok,ez van,most nem az a lenyeg!

hat ramenos ojan ertelemben h neha o kezdemenyezzen,mert az jol esik,nem eleg ha benne van mondjuk a szexben,de szeretem ha egy csaj celozgat ra,volt egy csajom o ojan volt h soha szoba sem hozta volna a szexet,nem h kezdemenyezzen,ha egy hetig nem fekudtem le vele o nem celozott ra,es nem azert mert nem akarta,kesobb mikor rakerdeztem akkor aztmondta h ha en nem kezdemenyeztem neki vhogy cikinek tunt h szoba hozza,es az ijent meg lehet unni :|

2010. nov. 18. 14:45
 10/11 anonim ***** válasza:

hát cink ha nem "tetszedik" :'DDDDDD

egyébként meg mondd neki, hogy beszéljen neked a szekszről :D "szóba se hozza a szekszet" :D

Hallod ha lehetne lájkolnálak. :D

Egyébként meg senki sem tökéletes. Nem várhatod el minden lánytól, hogy tetszedjen neked és legyen szép is és kedves, aranyos is.

paraszt.

2010. nov. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!