Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaz lehet az hogy ha egy pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz lehet az hogy ha egy pár nagyon "reklámozza" hogy ők mennyire szerelmesek az azért van mert nem igaz?

Figyelt kérdés

És akik meg "csendesebben szeretik egymást" azok közt tényleg nagy a Szerelem/szeretet?

Reklámozás alatt azt értem hogy pl tele van velük a facebook üzenőfal hogy jaj kicsim így szeretlek úgy szeretlek, mekkora szerelem a miénk , de szerelmes vok, stb...

vagy egyfolytában ölelkeznek csókolóznak (főleg)ha sokan vannak körülöttük?


2010. nov. 17. 23:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Van rá esély, de nem lehet egyértelmű következtetést levonni.

(Tudom, ezzel nagyon előrébb jutottál :P)

2010. nov. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy így van. De nem lehet tudni, mert manapság nagyon "divatba jött" ez a fajta viselkedés. Én szánalmasnak tartom, hiszen ez az ember magánügye, hogy kivel jár éppen. De lehet, hogy konzervatív gondolkodású vagyok.:D
2010. nov. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Nem ez a jellemző. Inkább az, hogy vannak, akik ha szerelmesek (főleg a kapcsolatuk elején, de van, hogy később is), egyszerűen nem bírják magukban tartani, a legszívesebben világgá kiabálnák. Ez inkább temperamentumtól függ, mint a szerelem mértékétől.
2010. nov. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
23.15-ösnek igaza van, kiegészítve, hogy a kiírások alkalmasak az ex-ek bosszantására, kérkedésre az ismerősök között.
2010. nov. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én attól megyek a falnak, ha megismerkednek, összejönnek és a 3. nap már meg akarnak halni annyira szerelmesek és folyik a facebook-on és az msn-en a "jajj de szeretlek" meg "te vagy életem értelme" szöveg...
2010. nov. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
utolsó, én is, vajon mire jó?
2010. nov. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát engem nagyon idegesit ...senkit nem érdekel h mekkora köztük a "love" ...:/
2010. nov. 18. 18:14
 8/8 anonim ***** válasza:

tegnap 17:45

Nem tudom, de szerintem sose fogjuk meg tudni. Talán kinövik és ők is rájönnek, hogy a "szeretlek" szónak súlya van.

2010. nov. 19. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!