Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek se normális a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek se normális a haverom "homokozó taktikája"?

Figyelt kérdés

Nos a szóban forgó haver vesszőfutása a kapcsolatok terén már régóta tart.A haveri társaságban is kosarat kapott az összes lánytól.Elmondása szerint megunva mindezt eltöltött egy éjszakát egy homoszexuális sráccal aki viszont rá van állva.Mint kifejtette nekünk szimplán hiányzott neki az élvezet ami mint mondta neki is jár de ettől függetlenül még mindig 100%ig heteronak tartja magát.Mikor ezt a heterok nevében kikértük magunknak jött azzal a szöveggel hogy nekünk könnyű szóval halgassunk ,a lányok pedig pláne ne szólják meg mert ha széttették volna neki a lábukat akkor nem fanyalodott volna ilyesmire.

Szerintem: ezt a szerintem szégyellendő dolgot azért mesélte el mert azt hiszi tényleg igaz hogy a lányok mintegy kihívást jelentve rácuppannak a fiúkkal kavaró fiúkra és így végül becsajozhat.De még az is lehet hogy a sztori kamu...elvégre az se biztos hogy ez a másik srác egyáltalán létezik


2010. nov. 17. 22:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kamu, simán így akarja bevallani, hogy meleg. Elég szar taktika. Mégis ki a fene vallaná be hetero létére, hogy hapsikkal kavar? Alapból nem is lehet hetero, mert a hetero ha szexhiánya van nem férfitől akar kielégülni.
2010. nov. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De ha meleg lenne miért próbálkozott be korábban a haveri társaságunk lány tagjainál?-amiből persze nem lett ugyan semmi mert mint írtam kosarat kapott tőlük is
2010. nov. 17. 22:24
 3/10 anonim ***** válasza:

A melegek ezt csinálják, néha mutatják, hogy csajoznak, nehogy lebukjanak, hogy melegek.

Vagy a másik magyarázat, hogy biszex a srác.

Vagy ha a sztorija kamu,akkor pedig hát, nem állt sorba, amikor az észt osztogatták.

2010. nov. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Már nem is haragudj,de a haverod csőbúza...
2010. nov. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Elég sz@r. Én is kaptam már egy pár kosarat, de sosem jutott eszembe hogy amiért nem kapok nőt, helyette férfit keressek.
2010. nov. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Jól is néznénk ki, ha minden srác, akit rendszeresen visszautasítottak, bebuzúlna.

Aki meg heteró, az nem fekszik le más férfikkal, és főleg nem reklámozza. Aki meg azt hiszi, hogy ha azzal dicsekszik, hogy homokos és még úgy is viselkedik és szerinte erre a csajok majd bukni fognak, az nem csak b*zi, de hülye is. Akkor is hülye, ha ilyesmit képes kitalálni.

Ha meg hiányzott neki az élvezet, akkor vegye elő és verje ki.

2010. nov. 18. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

pffejj...

Hát én nem csípem ezeket a "kíváncsi heterókat".

2010. nov. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Pontozzatok le érte, de egyet értek vele, el sem tudjátok képzelni, milyen nehéz az hogy másoknak van kapcsolata barátnője stb. neki meg semmi.

És senki ne jöjjön nekem ezzel a 100% ig heteró maszlaggal, mert nézzük meg mi van börtönben, teljesen heteró bemegy, seggbekuki, kijön és 100% ig heteró marad, mivan?

Tudok olyan srácról aki a teljesen tükörkép eseten ment át, meleg és nem igazán talált magának társat mert egy kis községben él, és ráfanyalodott a lányokra, szóval nem tartom kamunak a dolgot, ha számít neked ez a srác mint ember akkor örülj hogy így akarta felhívni magára a figyelmet és nem lett öngyilkos, mert inkább ez szokott lenni a leggyakoribb menekülés a probléma elől.

Kikértétek a heterók nevében? Hmm érdekes, meg az is érdekes volt mikor a srác a spermámmal a szájában felnézett és annyit mondott: Én heteró vagyok....

Miért nem lehet ezen túllépni ki meleg ki heteró ki búza ki köcsög, vannak ennél égetőbb gondok is.

24/F

2010. nov. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azért a börtön rossz példa. Ott nem azért csinálják, mert akarják. Hanem egyszerűen a csicska rendszer része.

Ha te dugsz, akkor te vagy a dominás. Ha téged dugnak, akkor egy csicska vagy, de amíg ápolják a popikád, addig legalább van, aki megvéd. A félelem pedig nagy úr. Szóval a börtönös dolog nem állja meg a helyét.


Egyébként tényleg elég rossz, ha a környezetedben mindenkinek van kapcsolata. De elég gyengének, s kétségbeesettnek kell lenni, hogy valaki ráfanyalodjon a saját nemére.

Meleg vagyok, s hát nem igen sikerülnek a kapcsolatok a többiek rejtőzködő életmódja miatt, de még nem fordult meg a fejemben, hogy ráfanyalodjak pl. a lányokra.

2010. nov. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 09:59

Szerintem megálja a helyét mert ha nincs más akkor ráfanyalodik az ember, a srác is így tett, nem tudott találni magának lányt szóval maradt még egy lehetősége hogy partnert találjon, én is meleg vagyok és még soha nem volt senkim és nagyon elgondolkoztam azon miért is nem fanyalodom rá a lányokra, a szükség nagy úr!

2010. nov. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!