Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt életed legfájdalmasabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt életed legfájdalmasabb szakítása?

Figyelt kérdés
2010. nov. 17. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
nem volt szakítás, mert az exbarátnő eltűnt, kerestem, nem jött ki a házból, feljelentett zaklatásért... van ennél rosszabb? a legizgalmasabb: a feljelentés napján összejött egy másik sráccal.
2010. nov. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egyértelműen a legelső...azt a lányt még talán valóban szerettem, és nagyon fight amikor közölte hogy szeretné a kapcsolatot lezárni.


Hazamentem, és zsinórban 23 Quake 3 Arena partit lenyomtam a gépem. És a 24. partinál a gép kiakadt...

2010. nov. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
utolsónak. miért a többi lányt nem szeretted?
2010. nov. 17. 21:42
 4/7 A kérdező kommentje:
imádom a volt barátomat, de nem voltam szerelmes, ő sem belém, és mégis hihetetlenül fáj, hogy nincs velem, holott nem volt szerelem. Na, ez mi??? Miért fáj így valami, ha nem szeretsz valakit szerelemmel?
2010. nov. 17. 22:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Lezárult életed egyik korszaka ami sose jön visza és ezt siratod, el fog múlni vesd bele magad a bulikba az élet megy tovább.
2010. nov. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Talán az első szakítás volt a legrosszabb nekem, másfél éve jártunk a barátommal, éreztem, hogy valami nincs rendben, tanácsot kértem és kaptam egy barátomtól, hogy picit hagyjam a pasim békén, aztán majd ő fog engem keresni. Csak interneten keresztül beszélgettünk kb, és ott mindig írta, hogy szeret, csak pár nappal a szakítás előtt már nem. Majd úgy döntöttem, hogy találkozzunk és akkor megmondom mi a problémám, ehelyett mondta hogy vége és legyünk csak barátok, ami persze nem ment, pedig próbáltam vele úgy beszélni szakítás után, de azt hitte újra össze akarok vele jönni azért keresem. Majd nemrég összejött egy lánnyal akit nem szerettem soha, most kb mindennap azt látom, hogy a barátom minden kívánságát lesi, keresi a csajt és látszik, hogy szerelmesek, amit velem iskolában sosem mutatott ki... Bocsi hogy ilyen hosszú lett.
2010. nov. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez a mostani. Szerintem életemben nem éreztem magam ennyire jól valaki mellett. 1 évig voltam együtt a barátommal. Ő szakított velem 1 hónapja. És néha ír nekem msn-re, hogy hiányzom neki, és kellek neki, de nem úgy, hanem testileg :S de azért még érzelmei is vannak felém, csak nem akar csalódást okozni nekem, ha újra összejönnénk, ezért inkább összeszedi magát. Tudom, hogy mi már nem leszünk sohasem együtt :/ csak ez a reménykeltés ne lenne, mert már kikészülök ettől. Akar is meg nem is, és én is így vagyok vele. Csak, amikor olyanokat ír, hogy hiányzom neki, na akkor én legszívesebben szárnyalnék a boldogságtól. Aztán hirtelen meg átvált, és akkor ír vagy mondj olyat, hogy büszkeségből sem akarna újra összejönni velem :S Hát, ez egy akkora kamu duma, még életemben nem játszottak velem így. Tudom, hogy jobbat érdemlek nála, mert hiába teszi a szépet, ha utána meg az ellenkezőjét csinálja :S Nagyon fájdalmas számomra ez az egész, már depressziós lettem emiatt, pedig nem kéne ennyire magam alatt lenni :/
2010. nov. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!