Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket választanád?

Figyelt kérdés

2 lány próbálkozik tehetetlen vagyok!!


20éves lány: ő már gyereket tervez,viszont főzni nem nagyon tud, nem túl igényes és nem is igazán szép.Viszont kedves.

Sajnos a fülembe jutott hogy nagyon tapasztalt a fiúk terén már ami a szexet illeti.

Hamar oda adja magát bárkinek.


Másik: 18éves, kiszeretné élni az életét, főzni nem annyira de többet tud mint az elöző lány.Szép és igényes.Fiúk terén is megfontolt nem adja oda magát bárkinek.


2010. nov. 17. 20:19
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
67%
Fogjuk a kezed a randin is?
2010. nov. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
légyszi:@
2010. nov. 17. 20:36
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés elárulja, hogy nem érzel semmi olyat egyik iránt se. Ebből viszont semmi jó nem sül ki. Inkább tényleg egy harmadikat.
2010. nov. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem és a szeretet feltétel nélküli. Te nem szereted egyik lányt se, ne b.assz ki velük, ne gyere össze egyikkel se.
2010. nov. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
67%

Én egyiket sem választanám.(már ha fiú lennék)

De ahogy érzed,ha neked bejön a kicsit kényes,vagy

2010. nov. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
89%

Én 1iket sem.

De ahogy érzed.Ha neked bejön a kényes,vagy a nem túl igényes akkor válassz.Ezt csak te tudhatod.

2010. nov. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
nalam összeferhetetlenseg lepett fel. Kerlek segitsetek megoldani! Hogy lehet valaki igenyes, meg kenyes fürdöszoba nelkül?
2010. nov. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Azzal jöjj össze, amelyiket szereted. Szerintem nem szereted egyiket sem, különben nem úgy mérlegelnél, ahogy számítógépvásárlás előtt szokás (mit tud az egyik, mit tud a másik, előnyök, hátrányok...).
2010. nov. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
A 18 éveset, de nem azért mert ő a fiatalabb.
2010. nov. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

A 20 éves lány kicsit életképtelen butácska csitri lehet aki bármilyen csajozos dumánk bedül, és elképzelt egy cuki álomképet arról milyen édes egy baba az hogy mekkor felelőség is ez az már nem jutt el az agyáig.

Nagyon kedves lehet de az ilyen naiv kislányokat kerülni kell. A másik lány életképesebb de öt nehezebb lesz megfüzzni.

2010. nov. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!