Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » HELP ME! Mit tehetek most,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HELP ME! Mit tehetek most, melyik a jó döntés?

Figyelt kérdés

Van egy csaj, 4 évig voltam vele együtt, de szétmentünk, mindkettőnk hibája volt,vagyis részleteznem nem kell. 50-50%ban rontottunk mindketten.

Eközben van egy másik csaj is,aki nagyon bejön nekem,és én is neki.

Na de a problémák ott kezdődnek,hogy az exem szeretne kibékülni,és nem tudom,hogy mit csináljak,mert úgy érzem iránta is érzek még valamit. Most kit válasszak,melyik lenne a legjobb döntés, szerintetek?


2010. nov. 17. 18:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
ha azzal a csajjal 4 évig jártál gondolom szeretted is....csak elmúlt.most belekezdhetnél egy új kapcsolatba azzal a másik lánnyal de akkor örökre elvesztenéd a volt barátnődet örökre:S de te döntessz nem szólok bele csak szerintem ha már 4 évig együtt voltatok akk mért is ne folytassátok:D 16/L
2010. nov. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az a helyzet,hogy ez a másik csaj is nagyon bejön,és nem vagyok biztos benne,hogy az exemet szeretem,vagy csak most hirtelen összezavarodtam,és félek,hogy tévedek,és rossz döntést hozok, és akkor egyik sem fog megbocsájtani.
2010. nov. 17. 19:02
 3/13 Tomazolika ***** válasza:
Hány éves vagy ?
2010. nov. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
23
2010. nov. 17. 19:05
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem próbáld meg az új csajjal.Négy év után persze,hogy szereted még valahol,de valószínűüleg az már nem az az igazi lángolós L'amour.

Nem tudom hány éves vagy,de gondolom még fiatal,élvezd az életet, és próbáld ki az új csajt.

2010. nov. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én meg úgy gondolom, hogy ha 4 évig együtt voltatok és annyit hibáztatok, hogy szakítás lett a vége, akkor inkább felejtsétek el egymást. Próbáld meg az új lánnyal. 4 év hosszú idő, biztosan azért hiányzik még, megszokás stb. Szóval én amondó vagyok, hogy új lány.
2010. nov. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%
Épp leírták már előttem:)
2010. nov. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Tomazolika ***** válasza:
100%
Nekem is az a véleményem , hogy próbálj meg újítani . Ha nem működött akkor próbálj meg arra törekedni,hogy ne legyen vége a következőnek 4 év után(ez persze ez nem feltétlen mindig rajtad múlik ).Még előtted az élet. hajrá!
2010. nov. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Még várom őket,hogy ti mit tennétek a helyemben (:

2010. nov. 17. 19:11
 10/13 A kérdező kommentje:
Még csak annyit,hogy ezelőtt 3 nappal megmondtam neki, az újnak,hogy mégis mi van, errefel nagyon megharagudott rám,hogy akkor igazából,ha így hezitálok,akkor nem is érzek iránta semmit,és nem tudom meg fog-e békélni,ez normális reakció volt tőle?
2010. nov. 17. 19:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!