Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Barátság vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Barátság vagy kapcsolat?

Figyelt kérdés
Két hónapja vagyok együtt a barátommal, jól megvagyunk szuper minden. DEEE!!a legjobb barátnőm szerelmes a pasimba!!! azt mondta nagyon tetszik neki és féltékeny amikor csókolózom vele stb. rákérdeztem hogy bepróbálkozott e már azt mondta nem. most mi legyen? szakítani nem fogok...
2010. nov. 17. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmi. Ezen a helyzeten te nem tudsz változtatni, csakis az idő.
2010. nov. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
közbe tönkremegy a barátságom, de a barátomat viszont nagyon szeretem...
2010. nov. 17. 18:03
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tönkremegy a barátségod?? Ezért?? Akkor én elgondolkodnék azon, hogy ez vajon igaz barátság e?! Nehogy szakíts!
2010. nov. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
mert most nem hajlandó másról beszélni, minthogy én elhappoltam a "pasiját" és amikor tegnap találkoztam barátommal küldte az sms-t h akkor őt választottad?:O
2010. nov. 17. 18:05
 5/8 anonim ***** válasza:
Elég komolytalanok vagytok, már bocs. Ha a barátnőd igazi baarátnő, akkor ezt el fogja fogadni.
2010. nov. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha szakítatsz, össze fog jönni a pasiddal :)
2010. nov. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hat az teny, hogy egy baratsag sokkal fontosabb mint a szerelem, mivel a szerelem mulando....de ha ilyen a te legjobb baratnod, akkor sztem nem igazi. Ha igaz baratsag lenne, akkor megtudnatok beszelni s o visszavonulna csendesen...Miota tetszik neki a baratod? Meg mielott osszejottetek?

Itt nem te kell valassz, hanem a baratnod kell leallitsa magat, hanem lottek a baratsagnak...feltekenyseg tonkre tesz mindent:(

2010. nov. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok ti jó barátok? Szerintem inkább maradj a pasiddal, aztán ha látja a barátnőd hogy nem tehet semmit, akkor vagy megszakad köztetek a kapcsolat, vagy lenyugszik. Tudom, nem jó arra gondolni, hogy e miatt tönkremehet a barátság, de ha ez egy probléma köztetek, akkor nem is volt igazán az. Barátnőmmel 1 éve vagyunk jóban, egyszer volt, hogy ugyanarra a pasira hajtottunk, akkor nekem más barátom volt, de végülis inkább segíteni próbált megszerezni a kiszemelt srácot, igaz végül letettem róla, de soha nem vitatkoztunk pasi miatt.
2010. nov. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!