Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek kivel lenne tobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kivel lenne tobb eselyem? Kit valasszak? F0NT0S!

Figyelt kérdés

Hat surgosen valasztanom kellene h kitol mit akarok...leccy segitsetek!


1. fiu: hat mar kb ugy 3 eve ismerem ugy jobban...mindig is akartam tole valamit mert vonzodtam es vonzodok hozza csak ugy normlaisan soha nem jott oszze..de azert volt mar ez az koztunk...(pl smaci meg ienek), jol kijovunk amikor olyan idoszak van h CSAK baratok akkor is jol megertjuk egymas es megbizhato. 16 eves letere eleg komoly a gondolkodasa is. Mellettem lakik kb 2 utcara.


2. fiu: hat egy suliba jartam vele 4 evig de csak az utolso 2 evben beszeltunk. Vele is ugyanaz a helyzet, hogy ossze akartunk jonni de mindig kozbevagott valami. Most egy osztalyba kerultunk. Megkerte h uljek melle, de nehez eligazodni rajta van amikor rendes van amikor bunko. De olyan furan TUL nyomulos 1x 1x ugy erzem.

Vele az a baj hogy falun lakik es igy nehezebb megoldani a talalkozast.


Az lenne a kerdesem, hogy szerintetek melyikkel lehetne normalisabb parkapcsolatot kialakitani?

Mindket srac ugyanugy tetszik kulsore.

Erdemes osztalytarsal barmit is elkezdni?


Koszy a valaszokat elore is...aki normalisan valaszol annak megy a felfele mutato kez...:D 15/L


2010. nov. 17. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az 1.-t válaszd. Sokat számít az, hogy ott lakik a közeletekben. Osztálytárssal én nem kezdenék.
2010. nov. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1-est választanám!! De csak a 2-es bunkósága miatt! Amúgy a 2-essel próbálkoznék, ha nem írtad volna, hogy bunyek
2010. nov. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább tanulj, és ne pasizz, már bocs. Tudom, most jönnek a válaszok, meg nyugodtan le is lehet pontozni engem, de az a helyzet, hogy párkapcsoaltról beszélsz, közben meg a megfogalmazásaidból látszik, hogy igazából csak úgy elvoltál. Te nem azért akarod bármelyik fiút is, mert vonzódnál hozzájuk olyan nagyon, hanem, mert barátot akarsz. Majd, ha egyértelműen azt fogod érezni, hogy "igen, ez pasi kell nekem!", akkor lesz itt az ideje a párkapcsolatnak.
2010. nov. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerintem picit fere ertetted utolso valaszolo...nem csak azert mert nincs pasim hanem mert egyszeruen osze vagyok zavarodva es epp ket szuperjo pasi kozott kel valasszak akikkel reg ossze akartam jonni es reg ugy gondolom roluk h "JUJ EZ A PASI KEL NEKEM"
2010. nov. 17. 18:08
 5/5 anonim válasza:
FALUN LAKIK ASD:D najó komolyra fordítva, nem értek egyet az előzőekkel, mert attól hogy a 2. bunkó néha, nem kell leírni, lehet azért bunkó mert így próbál leplezni valamit ... azt hogy mit talán neki kéne elmondani, minden esetre az 1. mindenképpen jobb választás, de szerintem ne ezek alapján döntsd el(mármint az itteni válaszok), hogy melyiket választod. neked kell tudni, vagy inkább érezni hogy melyikkel járnál jobban.
2010. nov. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!