Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak a lányok féltik annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dag kérdése:

Csak a lányok féltik annyira a kapcsolatokat?

Figyelt kérdés

Itt olvasgatva sokszor látom hogy lányok felteszik azt a kérdést hogy: Mi lesz a kapcsolatommal? Mi ez? Mi az? Mi am az?

Persze félre értés ne essék nem kekeckedni szeretnék az itt jelenlévő hölgyekkel csak kérdem!

Én pl nem annyira féltem pillanatnyilag, de ha vége lenne tuti valami traumát kapnék!

De azt veszem észre hogy a lányok jobban féltik! Ez miért van?


2010. nov. 17. 16:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A lényeg a lényeg: a nők már csak ilyenek, mi, férfiak meg amolyanok vagyunk, és ez így van rendjén.
2010. nov. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

a pasik félnek kimutatni a féltékenységet, a féltést, nem akarnak hisztisnek tűnni, vagy emiatt elveszíteni a csajt, a pasik szeretnek közömbösnek, távolságtartónak tűnni, de nem azért, hogy a csaj megunja ezt és idegeskedjen, hogy biztos nem is szereti, mert nem mutatják ki, hanem mert nem akarják, hogy a csaj besokalljon, a volt párommal, pasimmal is azért szakított egy csaj, mert legalábbis őszerinte a párom féltékeny volt, és nem bízott meg benne, és dobta. Lehet oka is lett volna féltékenykedni, pedig párom tényleg nem féltékeny tipus. Ezért inkább tagadja, ha netántán féltékeny lenne, mert nem akar engem elveszíteni, mi sokmindent megbeszélünk, ettől lenyugszunk, és ezért bízunk egymásban, a szavak helyett a tettek beszélnek, mi érezzük egymáson a szerelmet, és ez a szerelem sose egy harmadik féltől fog függni, aki mindig megcsalja a párját, az ak övetkezőt is meg fogja, tehát sok nő azért féltékenykedik jobban, vagyism utatja ki jobban, mert a pasiknak jol esik ha magasztalják őket, bár van kai kiábrándul, de a nő szereti ha a pasi fut utána, meg eredetileg is úgy illik h a pasi....

szal a csajok féltékenyebbek irigyebbek más nőkre, mert sok pasi van aki kalandot keres, és sok nő van aki elég ledéren öltözködik, a pasik nem olyan szexisek sztem mint egy nő, egy nő sokkal inkább feltánösködik, ezért több esély van rá hogy elcsábít egy faszit, főleg nős pasikra buknak, még ha nem is lesznek szerelmesek, de elég hogy megcsalják a párjukat

és a nők akármennyire is szeretik ap árjukat, nem tudnak mennük ezek után bízni, és a sok szenvedés miatt tovább állnak

meg sok nőt hagy magára gyerekestül a pasi, a pasik könnyebben lelécelnek, mint a nők

2010. nov. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
a lányok érzékenyebbek, de amúgy én se értem (lány vagyok) amielmúlt az elmúlt, elfelejtem és továbblépek, nem szoktam a múlton fennakadni :)
2010. nov. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!