Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak a lányok féltik annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dag kérdése:

Csak a lányok féltik annyira a kapcsolatokat?

Figyelt kérdés

Itt olvasgatva sokszor látom hogy lányok felteszik azt a kérdést hogy: Mi lesz a kapcsolatommal? Mi ez? Mi az? Mi am az?

Persze félre értés ne essék nem kekeckedni szeretnék az itt jelenlévő hölgyekkel csak kérdem!

Én pl nem annyira féltem pillanatnyilag, de ha vége lenne tuti valami traumát kapnék!

De azt veszem észre hogy a lányok jobban féltik! Ez miért van?


2010. nov. 17. 16:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Először tisztázni kellene azért néhány dolgot, mondjuk például azt, hogy a lány miért is félti a kapcsolatát:

- mert szereti a párját és nem akarja elveszíteni

vagy

- mert már csak megszokásból van a párjával és fél a változástól, meg az egyedülléttől.

2010. nov. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Jó! De ha a fiú szereti a párját és nem akarja elveszíteni?

De mi valahogy ezt nem visszük túlzásba, fájni fáj, nagyon is.

De a lányok jobban oda vannak érte!

2010. nov. 17. 16:26
 3/13 anonim ***** válasza:

ma 16:26


Okés, akkor nézzük más szempontból: honnan tudod, hogy a férfiak nem féltik a kapcsolatukat? Talán látod a gondolataikat? :) Csak annyit jelenthetsz ki nagy bizonyossággal, hogy ők nem annyira mutatják ki, hogy féltik a kapcsolatukat, de ebből az előző nem következik szükségszerűen logikai alapon, nem? :)

2010. nov. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

16:29

Csak hogy én olyat nem írtam hogy a férfi nem félti a kapcsolatát!

2010. nov. 17. 16:32
 5/13 anonim ***** válasza:
Akkor átfogalmazom: honnan tudod, hogy a férfiak nem féltik UGYANANNYIRA a kapcsolatukat, csak éppen nem mutatják ki? Így már megfelel? :D
2010. nov. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Pedig néha nagyon úgy tűnik hogy a fiúk nem féltik a kapcsolatot, ha vége leszarják... :/
2010. nov. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

ma 16:36


Ha valaminek VÉGE, akkor mégis mit kellene rajta félteni?

2010. nov. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

16:35

így már azért más!!

Figyi én féltem, de ezt csak én tudom más nem! lányok meg mindent kibeszélnek!

2010. nov. 17. 16:39
 9/13 anonim ***** válasza:

ma 16:39


A lányok ilyenek. Általában a nők. A nők többet is sírnak. Ezáltal kiadják magukból a bánatukat. És láss csodát, tovább is élnek, mint a férfiak. Hát nem érdekes? :)

2010. nov. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

16:40

hát ez az!

2010. nov. 17. 16:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!